Turniej na maksy

Wtorek, 8 sierpnia 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 30: M. Betliński - M. Kaleta, 1.5, DS/SL, KOIM/313

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
143: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 23NS PASSN = 048.84
143: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 24NS 3 DN DJ+3 17088.37
241: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 25NS 3 SW D8+1 17061.63
241: M. Padlewski - M. Sawośko, 0.0, 26NS 3 HN S6+2 20023.26
342: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 1NS 2 HE C10= 11046.43
342: M. Kuczkowski - M. Bogucki, 3.0, MP 2NS 3 NTN H4-1 10025.01
439: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 3NS 4 S xN DQ-2 30034.88
439: M. Armuła - N. Staroń, 2.0, MP 4NS 3 NTW S6= 6008.14
540: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 5NS 6 DE HQ+1 9402.33
540: M. Kędzierski - R. Rosikiewicz, 3.5, MP/DS 6NS 4 DW C2+1 15026.74
637: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 7NS 6 NTN D6-1 10011.93
637: D. Friedrich - J. Redzimska, 0.0, PM 8NS 4 SS HK-1 5017.87
738: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 9NS 1 NTS S3= 9011.63
738: P. Pasiński - A. Shindler, 2.5, MP 10NS 5 DS S5-1 1003.49
835: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 11NS 1 NTS DK-1 5039.53
835: S. Ciosek - T. Ustrzycki, 2.0, MP 12NS 4 HW SA-1 5067.44
936: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 13NS 1 NTN CA= 9055.81
936: N. Szoka - B. Małyszko, 0.0, 14NS 2 HW C2-2 10094.19
1033: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 15EW 2 SE H5+2 17046.43
1033: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL 16EW 3 HN S8-2 10050.00
1134: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 17EW 2 SS HJ+1 14030.23
1134: W. Pantak - G. Walczewski, 3.0, SL 18EW 6 SS D6-2 20094.19
1232: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 19EW 3 NTS CA-1 5088.37
1232: S. Zimorski - A. Bukat, 0.0, DS 20EW 5 CW C2+1 62075.58
1344: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 21EW 3 DE S4+2 15097.67
1344: O. Knut - M. Zwarra, 0.0, PM 22EW 1 HW C2+1 11093.02
 +/-
 WYNIK47.81
 MIEJSCE56