Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 500: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 11EW 3 DE HA+3 170-6.09
1499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 12EW 3 D xE CA= 47010.32
2489: B. Latowska - M. Kanikowski, 7.5, WP 3EW 4 H xE S6-1 200-6.29
2489: B. Latowska - M. Kanikowski, 7.5, WP 4EW 4 SN D3+1 650-2.28
3494: J. Zwierzyński - T. Wasilewski, 21.0, WP 15NS 3 NTS S10= 6008.07
3494: J. Zwierzyński - T. Wasilewski, 21.0, WP 16NS 4 H xN D10+1 69011.42
4503: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 9NS 3 NTW CQ-3 30012.05
4503: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 10NS 2 NTN D4+1 150-3.60
6491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 19EW 5 D xN SQ= 550-6.13
6491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 20EW 3 NTN S6= 600-2.77
7495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 17NS 3 SW H6-1 50-2.10
7495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 18NS 2 HW S2+2 1701.66
8501: G. Struzik - A. Blumski, 4.5, WP 21NS 2 DN HQ+2 1300.79
8501: G. Struzik - A. Blumski, 4.5, WP 22NS 4 HE CA-2 2006.99
9492: L. Rosochowicz - W. Robiński, 10.0, WP 25NS 5 HS SQ= 4501.79
9492: L. Rosochowicz - W. Robiński, 10.0, WP 26NS 2 SN C6-2 200-7.03
10490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 5NS 3 NTW D7= 400-2.27
10490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 6NS 2 HW CJ= 110-0.03
11502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 7EW 4 HE DQ+1 6502.90
11502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 8EW 4 CW H5+1 150-0.97
12496: T. Powęzka - M. Miętkiewska, 6.5, WP 29EW 5 SS C9= 650-1.35
12496: T. Powęzka - M. Miętkiewska, 6.5, WP 30EW 2 HW CQ= 1100.21
13493: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.0, WP 27EW 2 SS HK-2 100-1.91
13493: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.0, WP 28EW 2 SN HK-2 2004.66
14497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 1EW 2 DN D3-2 1002.80
14497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 2EW 6 HN S2= 1430-3.19
15498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 13EW 2 CN S5+1 110-1.60
15498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 14EW 2 CE SA-2 100-4.26
 +/-2.40
 WYNIK14.19
 MIEJSCE203