Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 503: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
2497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 19EW 3 NTN SQ= 400-2.49
2497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 20EW 5 DN S6= 600-2.77
3498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 11EW 5 DE HA+1 420-0.68
3498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 12EW 3 DE CA= 1103.54
4500: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 9EW 3 NTW CQ-3 300-12.05
4500: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 10EW 2 NTN D4+1 1503.60
5499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 13EW 1 NTW H8+1 1204.01
5499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 14EW 2 HS DJ-1 50-0.77
6502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 25EW 4 HS D2-1 509.01
6502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 26EW 3 CW SK-3 300-4.21
7496: T. Powęzka - M. Miętkiewska, 6.5, WP 23EW 3 CW H5+2 150-2.19
7496: T. Powęzka - M. Miętkiewska, 6.5, WP 24EW 4 HW D9= 4202.54
8489: B. Latowska - M. Kanikowski, 7.5, WP 15EW 3 NTS D9-2 2006.63
8489: B. Latowska - M. Kanikowski, 7.5, WP 16EW 2 SE H6= 1102.89
9495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 27NS 2 S xS HK-2 300-2.64
9495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 28NS 2 NTW DA-2 1002.36
10491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 21NS 1 NTN HQ= 90-0.23
10491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 22NS 5 C xN HA-2 300-3.91
11501: G. Struzik - A. Blumski, 4.5, WP 5NS 3 NTE SQ= 400-2.27
11501: G. Struzik - A. Blumski, 4.5, WP 6NS 3 DS HK-2 1000.07
12492: L. Rosochowicz - W. Robiński, 10.0, WP 1EW 1 NTS H5-1 501.51
12492: L. Rosochowicz - W. Robiński, 10.0, WP 2EW 6 HS S8+1 1460-3.95
13490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 29NS 6 DN C8+1 139012.06
13490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 30NS 1 NTN H9= 904.78
14494: J. Zwierzyński - T. Wasilewski, 21.0, WP 3NS 2 HE D7+2 170-2.57
14494: J. Zwierzyński - T. Wasilewski, 21.0, WP 4NS 4 SN C9+1 6502.28
15493: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.0, WP 7NS 4 HE DQ+1 650-2.90
15493: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.0, WP 8NS 5 SN CQ-2 1002.07
 +/-2.40
 WYNIK16.11
 MIEJSCE189