Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 501: G. Struzik - A. Blumski, 4.5, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 15NS 3 NTS D9-1 100-4.50
1502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 16NS 3 SE D4-2 2004.11
2495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 11EW 5 DE HA+1 420-0.68
2495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 12EW 4 CS D7+1 150-2.40
3496: T. Powęzka - M. Miętkiewska, 6.5, WP 9NS 4 HW CQ= 620-1.96
3496: T. Powęzka - M. Miętkiewska, 6.5, WP 10NS 1 NTN D7+1 120-4.09
4497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 13NS 1 NTW H6= 90-3.31
4497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 14NS 4 DS SJ-3 150-1.82
5490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 17NS 3 HS D5+1 1701.16
5490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 18NS 4 HE SK+1 450-4.26
6498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 27NS 4 HW S8= 420-5.21
6498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 28NS 3 HW DA-3 1503.50
7491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 29EW 3 NTS H5+2 660-1.40
7491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 30EW 1 NTN H9-1 50-1.52
8500: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 21EW 2 DN HQ+2 130-0.79
8500: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 22EW 4 HE CA-2 200-6.99
10492: L. Rosochowicz - W. Robiński, 10.0, WP 23EW 3 CW DJ+1 130-2.65
10492: L. Rosochowicz - W. Robiński, 10.0, WP 24EW 4 HW D7+1 4503.44
11503: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 5EW 3 NTE SQ= 4002.27
11503: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 6EW 3 DS HK-2 100-0.07
12493: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.0, WP 3EW 2 HE C2= 1100.75
12493: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.0, WP 4EW 4 SN H9+2 680-3.15
13489: B. Latowska - M. Kanikowski, 7.5, WP 25EW 4 HS D4-1 509.01
13489: B. Latowska - M. Kanikowski, 7.5, WP 26EW 3 SN C2-1 1004.87
14499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 7NS 4 HE DQ+1 650-2.90
14499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 8NS 5 CW S5= 400-4.35
15494: J. Zwierzyński - T. Wasilewski, 21.0, WP 1NS 1 NTE H2= 90-2.48
15494: J. Zwierzyński - T. Wasilewski, 21.0, WP 2NS 7 HS S8= 221013.63
 +/-2.40
 WYNIK-9.38
 MIEJSCE364