Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 493: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.0, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1494: J. Zwierzyński - T. Wasilewski, 21.0, WP 5NS 3 NTW D7+2 460-3.82
1494: J. Zwierzyński - T. Wasilewski, 21.0, WP 6NS 4 HW CJ-1 1005.10
3491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 13NS 1 NTW H6= 90-3.31
3491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 14NS 3 SW D8= 140-1.67
4495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 23NS 4 SE HQ+1 650-8.21
4495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 24NS 4 HW D9+1 450-3.44
5498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 25EW 4 HS D10= 420-0.85
5498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 26EW 3 SN C2-1 1004.87
6499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 17EW 3 HS S4= 140-0.24
6499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 18EW 3 NTS S7-5 5005.17
7492: L. Rosochowicz - W. Robiński, 10.0, WP 15EW 3 NTS D9= 600-8.07
7492: L. Rosochowicz - W. Robiński, 10.0, WP 16EW 3 SE H6= 1403.80
8502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 19EW 4 CN SQ+1 1503.70
8502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 20EW 4 HN S6+1 650-4.44
9496: T. Powęzka - M. Miętkiewska, 6.5, WP 1EW 1 NTW D10= 902.48
9496: T. Powęzka - M. Miętkiewska, 6.5, WP 2EW 4 HN S2+2 6808.93
10497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 29EW 4 SS H5+1 650-1.35
10497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 30EW 2 HW DA= 1100.21
11489: B. Latowska - M. Kanikowski, 7.5, WP 21EW 1 NTN H5+1 120-0.76
11489: B. Latowska - M. Kanikowski, 7.5, WP 22EW 3 CN HA= 110-5.03
12501: G. Struzik - A. Blumski, 4.5, WP 3NS 2 HE C2= 110-0.75
12501: G. Struzik - A. Blumski, 4.5, WP 4NS 4 SN H9+2 6803.15
13500: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 27NS 2 SS HK-2 1001.91
13500: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 28NS 2 SN HK-2 200-4.66
14490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 11NS 4 SW H3+1 450-0.28
14490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 12NS 4 DE CA-1 50-0.13
15503: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 7EW 4 HE DQ+1 6502.90
15503: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 8EW 5 SN CQ-2 100-2.07
 +/-2.40
 WYNIK-4.45
 MIEJSCE323