Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 492: L. Rosochowicz - W. Robiński, 10.0, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 3EW 2 HW DK= 1100.75
1491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 4EW 4 SN H9= 620-1.34
2498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 7EW 3 HE DQ+2 200-6.04
2498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 8EW 5 CW H5= 4004.35
3499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 19EW 4 CN SQ+2 1702.95
3499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 20EW 3 NTS S5+2 660-4.44
4502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 17EW 3 HS S4= 140-0.24
4502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 18EW 3 HE D8+1 170-1.66
5489: B. Latowska - M. Kanikowski, 7.5, WP 9EW 4 HW CQ+1 6502.83
5489: B. Latowska - M. Kanikowski, 7.5, WP 10EW 3 NTN H2+1 630-5.97
7493: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.0, WP 15NS 3 NTS D9= 6008.07
7493: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.0, WP 16NS 3 SE H6= 140-3.80
8495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 29NS 3 NTS C3+2 6601.40
8495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 30NS 3 SS HA-2 100-0.13
9500: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 25EW 5 HS SQ= 450-1.79
9500: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 26EW 2 SN C6-2 2007.03
10501: G. Struzik - A. Blumski, 4.5, WP 23NS 3 CW DJ+1 1302.65
10501: G. Struzik - A. Blumski, 4.5, WP 24NS 4 HW D7+1 450-3.44
11490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 27NS 4 HW S2-1 505.19
11490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 28NS 3 NTW DK-2 1002.36
12503: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 1NS 1 NTS H5-1 50-1.51
12503: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 2NS 6 HS S8+1 14603.95
13494: J. Zwierzyński - T. Wasilewski, 21.0, WP 11NS 6 DE HA= 920-10.09
13494: J. Zwierzyński - T. Wasilewski, 21.0, WP 12NS 4 CS D7+1 1502.40
14496: T. Powęzka - M. Miętkiewska, 6.5, WP 13EW 1 NTW CA-1 100-1.47
14496: T. Powęzka - M. Miętkiewska, 6.5, WP 14EW 4 CS DJ-2 1000.68
15497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 5EW 3 NTW D6+1 4302.98
15497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 6EW 3 HW CJ= 1401.00
 +/-2.40
 WYNIK9.08
 MIEJSCE233