Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 496: T. Powęzka - M. Miętkiewska, 6.5, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 7EW 5 CW D6-1 100-10.24
1495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 8EW 3 S xN HK-1 100-2.07
2499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 5EW 3 NTW D7= 4002.27
2499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 6EW 3 DS HA-2 100-0.07
3501: G. Struzik - A. Blumski, 4.5, WP 9EW 4 HW CQ= 6201.96
3501: G. Struzik - A. Blumski, 4.5, WP 10EW 1 NTN D7+1 1204.09
4490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 21EW 1 NTN H5= 900.23
4490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 22EW 4 HE DJ= 6209.19
5494: J. Zwierzyński - T. Wasilewski, 21.0, WP 19EW 5 CS S10+1 420-3.08
5494: J. Zwierzyński - T. Wasilewski, 21.0, WP 20EW 3 NTN S6+1 630-3.51
6489: B. Latowska - M. Kanikowski, 7.5, WP 11EW 5 DE HA+1 420-0.68
6489: B. Latowska - M. Kanikowski, 7.5, WP 12EW 3 DE CA= 1103.54
7503: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 23NS 3 CW H5+2 1502.19
7503: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 24NS 4 HW D9= 420-2.54
8498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 17NS 4 HS S7-2 100-5.66
8498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 18NS 4 H xE SA= 590-6.85
9493: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.0, WP 1NS 1 NTW D10= 90-2.48
9493: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.0, WP 2NS 4 HN S2+2 680-8.93
10502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 27EW 4 HW S8-1 50-5.19
10502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 28EW 3 NTW DA-2 100-2.36
11491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 25NS 4 HS D2-1 50-9.01
11491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 26NS 3 CE DA-2 2001.97
12500: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 29NS 5 SS C9= 6501.35
12500: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 30NS 2 HW CQ= 110-0.21
13497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 3NS 2 HE S4+1 140-1.72
13497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 4NS 4 SN H10= 6201.34
14492: L. Rosochowicz - W. Robiński, 10.0, WP 13NS 1 NTW CA-1 1001.47
14492: L. Rosochowicz - W. Robiński, 10.0, WP 14NS 4 CS DJ-2 100-0.68
 +/-2.40
 WYNIK-33.28
 MIEJSCE495