Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 489: B. Latowska - M. Kanikowski, 7.5, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 1NS 1 NTE D6= 90-2.48
1490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 2NS 6 HS CQ= 14303.19
2500: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 3NS 4 H xE S6-1 2006.29
2500: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 4NS 4 SN D3+1 6502.28
3502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 5NS 3 NTW D7= 400-2.27
3502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 6NS 3 DS HK-2 1000.07
4494: J. Zwierzyński - T. Wasilewski, 21.0, WP 7NS 4 HE DQ+1 650-2.90
4494: J. Zwierzyński - T. Wasilewski, 21.0, WP 8NS 5 CW S5= 400-4.35
5492: L. Rosochowicz - W. Robiński, 10.0, WP 9NS 4 HW CQ+1 650-2.83
5492: L. Rosochowicz - W. Robiński, 10.0, WP 10NS 3 NTN H2+1 6305.97
6496: T. Powęzka - M. Miętkiewska, 6.5, WP 11NS 5 DE HA+1 4200.68
6496: T. Powęzka - M. Miętkiewska, 6.5, WP 12NS 3 DE CA= 110-3.54
8503: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 15NS 3 NTS D9-2 200-6.63
8503: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 16NS 2 SE H6= 110-2.89
9497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 17NS 4 HS S7-1 50-4.46
9497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 18NS 3 HE SA+2 2001.12
10495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 19NS 3 CN SQ+3 170-2.95
10495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 20NS 3 NTN S6= 6002.77
11493: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.0, WP 21NS 1 NTN H5+1 1200.76
11493: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.0, WP 22NS 3 CN HA= 1105.03
12498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 23NS 3 CW H2+2 1502.19
12498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 24NS 4 HW D7= 420-2.54
13501: G. Struzik - A. Blumski, 4.5, WP 25NS 4 HS D4-1 50-9.01
13501: G. Struzik - A. Blumski, 4.5, WP 26NS 3 SN C2-1 100-4.87
14491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 27NS 4 HW S8+1 450-5.87
14491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 28NS 3 NTE D8-2 1002.36
15499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 29NS 3 NTS HQ+2 6601.40
15499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 30NS 3 NTN H10-3 150-1.34
 +/-2.40
 WYNIK-22.41
 MIEJSCE444