Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 494: J. Zwierzyński - T. Wasilewski, 21.0, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1493: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.0, WP 5EW 3 NTW D7+2 4603.82
1493: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.0, WP 6EW 4 HW CJ-1 100-5.10
2491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 17EW 3 HS S7-1 504.46
2491: J. Suszczyński - R. Kempka, 7.5, WP 18EW 3 DE CK-1 50-6.16
3500: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 15EW 3 NTS S10= 600-8.07
3500: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 16EW 4 H xN D10+1 690-11.42
4489: B. Latowska - M. Kanikowski, 7.5, WP 7EW 4 HE DQ+1 6502.90
4489: B. Latowska - M. Kanikowski, 7.5, WP 8EW 5 CW S5= 4004.35
5496: T. Powęzka - M. Miętkiewska, 6.5, WP 19NS 5 CS S10+1 4203.08
5496: T. Powęzka - M. Miętkiewska, 6.5, WP 20NS 3 NTN S6+1 6303.51
6495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 13NS 2 CN D5+2 1302.39
6495: K. Buzała - R. Szymański, 10.0, WP 14NS 3 SW CJ= 140-1.67
7497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 27NS 4 H xW SQ-1 1006.41
7497: A. Proniewicz - L. Gapińska, 7.0, WP 28NS 4 HW DJ-1 500.87
8490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 23EW 3 CW H6+1 130-2.65
8490: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 24EW 4 HW H7+1 4503.44
9498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 21NS 1 NTN H5+1 1200.76
9498: S. Poznanskyi - W. Robak, 5.5, WP 22NS 3 HE S2+2 200-1.76
10499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 25NS 5 HS D10-1 50-9.01
10499: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 26NS 3 SN C6-1 100-4.87
12502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 9NS 4 HW CQ+1 650-2.83
12502: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 10.0, WP 10NS 3 NTN S10+1 6305.97
13492: L. Rosochowicz - W. Robiński, 10.0, WP 11EW 6 DE HA= 92010.09
13492: L. Rosochowicz - W. Robiński, 10.0, WP 12EW 4 CS D7+1 150-2.40
14503: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 3EW 2 HE D7+2 1702.57
14503: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 4EW 4 SN C9+1 650-2.28
15501: G. Struzik - A. Blumski, 4.5, WP 1EW 1 NTE H2= 902.48
15501: G. Struzik - A. Blumski, 4.5, WP 2EW 7 HS S8= 2210-13.63
 +/-2.40
 WYNIK-12.35
 MIEJSCE387