Turniej na maksy
Poniedziałek, 6 sierpnia 2018
Wyniki z 18 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
164
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MP
MP/40
65.50
30
2
37
Marian Kupnicki
Zdzisław Patreuha
17.0
5.0
KP
DS
DS/72
64.62
30
3
123
Krzysztof Wośkowiak
Michał Maszenda
5.0
3.0
MA
MA/65
64.32
29
4
51
Maciej Rechlewski
Tadeusz Wasilewski
2.5
5.0
KP
KP/50
61.74
29
5
263
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/244
61.70
28
6
97
Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
7.0
9.0
MA
MA/321
61.63
28
7
108
Jerzy Sadowski
Jerzy Plichtowicz
4.0
2.5
MA
WM
MA/321
61.47
27
8
56
Stanisław Łański
Jarosław Żurawski
9.0
4.0
KP
KP/50
61.32
27
9
243
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WP
WP/244
61.12
26
10
190
Marek Ulatowski
Leszek Mroczek
3.0
2.0
PK
PK/51
60.98
26
11
222
Ryszard Szamałek
Jerzy Szamałek
4.0
2.5
WP
WP/147
60.72
25
12
241
Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
3.0
4.0
WP
WP/244
60.64
25
13
223
Wojciech Kus
Zbigniew Marciniak
3.0
4.0
WP
WP/147
60.58
24
14
244
Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
2.0
WP
WP/244
60.55
24
15
119
Dariusz Krajewski
Maciej Wiącek
13.0
12.0
LD
MA/65
60.38
23
16
62
Łukasz Frąckowiak
Andrzej Rękosiak
2.0
7.0
LB
LB/263
59.59
23
17
181
Marian Urwanowicz
Andrzej Prasalski
9.0
7.0
PD
PD/81
59.55
23
18
98
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
2.0
2.5
MA
MA/321
59.42
22
19
17
Aleksander Czajka
Dariusz Budnik
7.0
2.5
DS
DS/67
59.38
22
20
183
Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
7.0
5.0
PD
PD/81
59.18
21
21
197
Beata Madej
Adrian Bakalarz
2.5
7.0
OP
SL
SL/106
59.12
21
22
2
Marcin Rój
Ryszard Menzfeld
2.0
5.0
DS
DS/336
59.02
20
23
210
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL/106
59.00
20
24
264
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WP
WP/244
58.97
19
25
3
Jerzy Gdeczyk
Jerzy Romańczyk
3.0
5.0
DS
DS/336
58.70
19
26
189
Małgorzata Rojkowicz
Tomasz Mazur
5.0
4.0
PK
PK/51
58.54
18
27
147
Leszek Faber
Józef Barczyk
3.0
7.0
MP
MP/40
58.50
18
28
129
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
7.0
5.0
MA
MA/65
58.28
17
29
86
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
58.27
17
30
135
Marek Heichel
Adam Cichoń
4.0
2.5
MP
MP/40
57.75
17
31
6
Tadeusz Janeczek
Marian Hutnik
3.0
0.5
DS
DS/336
57.66
16
32
115
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
2.5
MA
MA/46
57.61
16
33
242
Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WP
WP/244
57.59
15
34
80
Janusz Starke
Zbigniew Zalesiński
0.5
0.5
LB
LB/75
57.49
15
35
157
Mirosław Kołton
Jacek Brózda
9.0
4.0
MP
MP/40
57.44
14
36
146
Antoni Paja
Józef Gładysz
4.0
5.0
MP
MP/40
57.42
14
37
28
Sławomir Zimniak
Rafał Molenda
5.0
2.5
DS
DS/72
57.27
13
38
15
Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DS
DS/67
57.23
13
39
118
Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
3.0
4.0
MA
MA/46
57.20
12
40
211
Bożena Budzyn
Jerzy Mojżesz
7.0
3.0
SL
SL/106
57.02
12
41
172
Adam Krysa
Wacław Sypień
11.0
5.0
PK
MP
MP/41
56.99
12
42
231
Leszek Nowakowski
Piotr Serkowski
2.0
1.5
WP
WP/147
56.98
11
43
83
Marcin Zbroja
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
56.96
11
44
216
Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SL
SL/106
56.95
10
45
63
Zdzisława Krzyżańska
Halina Grześkowiak
1.5
1.5
LB
LB/263
56.94
10
46
26
Maciej Rochowicz
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DS
DS/67
56.69
9
47
107
Adam Karczmarz
Sławomir Grędziński
5.0
7.0
WM
MA/321
56.56
9
48
174
Marcin Radwański
Grzegorz Woskowicz
1.0
0.5
MP
MP/41
56.45
8
49
61
Władysław Biernat
Andrzej Parmonik
4.0
5.0
LB
LB/263
56.33
8
50
139
Janusz Natorski
Jan Prajsnar
5.0
3.0
MP
MP/40
56.30
7
51
44
Eugeniusz Krawczyk
Wojciech Giżyński
9.0
5.0
KP
KP/50
56.14
7
52
68
Czesław Plachimowicz
Ryszard Markowski
5.0
5.0
LB
LB/263
55.98
6
53
87
Arkadiusz Gotwald
Mirosław Marszał
2.5
5.0
LD
LD/48
55.97
6
54
163
Stanisław Urbanowski
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MP
MP/40
55.89
6
55
153
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
4.0
4.0
MP
MP/40
55.65
6
56
143
Bogusław Wardzała
Marek Kiepura
7.0
5.0
MP
MP/40
55.59
6
57
214
Jerzy Skwark
Adam Pietrzak
13.0
9.0
SL
SL/106
55.53
6
58
89
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
4.0
11.0
LD
LD/48
55.50
6
59
65
Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.5
2.0
LB
LB/263
55.47
6
60
233
Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WP
WP/244
55.22
6
61
253
Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.0
WP
WP/244
55.20
6
62
20
Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DS
DS/67
55.11
6
63
246
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/244
55.05
6
64
9
Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
11.0
12.0
DS
DS/67
55.04
6
65
30
Bronisław Tabisz
Krzysztof Grela
4.0
4.0
DS
DS/72
54.86
5
66
78
Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
2.5
2.5
LB
LB/75
54.62
5
67
125
Krzysztof Pietruszka
Roman Kiełkiewicz
2.5
4.0
MA
MA/65
54.50
5
68
203
Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
2.5
4.0
SL
SL/106
54.21
5
69
54
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Andrzej Sielużycki
0.5
2.5
KP
KP/50
54.17
5
70
14
Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
4.0
DS
DS/67
53.94
5
71
88
Lesław Pyda
Krzysztof Różycki
0.0
0.0
LD
LD/48
53.70
5
72
76
Tadeusz Marcinkowski
Stefan Waga
2.5
4.0
LB
LB/75
53.43
5
73
218
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0
SL
SL/106
53.33
5
74
252
Jerzy Bajka
Jerzy Wilczek
5.0
3.0
WP
WP/244
53.33
5
75
247
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/244
53.28
5
76
192
Bogdan Rojkowicz
Robert Piechota
5.0
5.0
PK
PK/51
53.26
5
77
11
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
7.0
DS
DS/67
53.19
5
78
79
Arkadiusz Skonieczny
Tomasz Konopka
2.5
3.0
LB
LB/75
53.07
4
79
232
Marek Wojciechowski
Roman Kujawski
9.0
12.0
WP
WP/147
53.05
4
80
208
Kazimierz Gawron
Zdzisław Pędziałek
0.0
2.0
SL
SL/106
53.00
4
81
42
Kazimierz Ligęza
Andrzej Jarmużek
5.0
4.0
KP
KP/50
52.99
4
82
132
Jerzy Dusza
Roman Narewski
4.0
5.0
MP
MP/138
52.98
4
83
249
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LD
WP/244
52.84
4
84
145
Andrzej Lubojemski
Sławomir Gwizdek
13.0
1.5
MP
MP/40
52.79
4
85
49
Mariusz Krakowiak
Mariusz Bielski
5.0
5.0
KP
KP/50
52.77
4
86
180
Kamil Sawwa
Henryk Stecewicz
4.0
3.0
PD
PD/81
52.61
4
87
94
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.5
1.5
LD
LD/48
52.59
4
88
117
Andrzej Kretkowski
Janusz Kafel
4.0
3.0
MA
KP
MA/46
52.53
4
89
205
Łukasz Stworzewicz
Jerzy Stworzewicz
2.0
12.0
SL
SL/106
52.49
4
90
226
Janina Winnowicz
Andrzej Winnowicz
4.0
4.0
WP
WP/147
52.34
4
91
168
Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MP
MP/41
52.14
3
92
19
Bogdan Sokół
Janusz Piernikowski
4.0
7.0
DS
DS/67
52.13
3
93
75
Tadeusz Birecki
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/75
52.10
3
94
66
Adam Łagowski
Krzysztof Bak
2.0
2.0
LB
LB/263
52.09
3
95
228
Jan Jarmuż
Piotr Stefański
4.0
4.0
KP
WP/147
51.86
3
96
16
Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DS
DS/67
51.85
3
97
221
Andrzej Chudy
Marek Piechociński
4.0
5.0
WP
WP/147
51.81
3
98
260
Jacek Kokociński
Paweł Fiebig
5.0
2.5
WP
WP/244
51.59
3
99
195
Józef Turecki
Marek Rusek
4.0
3.0
PK
PK/51
51.57
3
100
41
Michał Dolny
Lech Łaniewski
2.5
13.0
KP
KP/50
51.23
3
101
176
Krzysztof Jakubas
Zbigniew Szkołut
3.0
5.0
MP
MP/41
51.03
3
102
60
Mirosław Graczkowski
Jerzy Kowalski
5.0
13.0
KP
KP/50
50.93
3
103
154
Zbigniew Przeginiak
Mirosław Sady
4.0
12.0
MP
MP/40
50.75
2
104
134
Maciej Bajorek
Piotr Szewczyk
0.0
0.0
MP
MP/138
50.69
2
105
237
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/244
50.63
2
106
170
Zbigniew Świderek
Władysław Słowik
4.0
11.0
MP
MP/41
50.59
2
107
85
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
50.52
2
108
137
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MP
MP/40
50.47
2
109
35
Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DS
DS/72
50.45
2
110
92
Marcin Mazerant
Kazimierz Dróżdż
0.0
3.0
LD
LD/48
50.40
2
111
126
Jarosław Szczygieł
Jerzy Manecki
4.0
4.0
MA
MA/65
50.34
2
112
206
Maciej Zarębski
Piotr Kamiński
4.0
5.0
SL
SL/106
50.34
2
113
236
Jerzy Mścisz
Eugeniusz Grzybek
13.0
9.0
WP
WP/244
50.33
2
114
96
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
4.0
4.0
LD
LD/48
50.20
2
115
57
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
KP/50
50.17
2
116
215
Jarosław Szymla
Mateusz Dominik
1.5
1.5
MP
SL/106
50.12
1
117
261
Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WP
WP/244
50.11
1
118
18
Jerzy Więcławski
Michał Stadnik
4.0
5.0
DS
DS/67
50.08
1
119
5
Radosław Surowiak
Lech Moliński
4.0
2.5
DS
DS/336
50.07
1
120
122
Piotr Urbański
Tadeusz Gawroński
3.0
5.0
MA
MA/65
49.92
1
121
31
Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
1.5
2.0
DS
DS/72
49.90
1
122
173
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MP
MP/41
49.90
1
123
166
Rafał Synowiec
Marcin Wilczyński
9.0
5.0
MP
MP/40
49.84
1
124
133
Jan Gorczyca
Jan Grygowicz
2.5
3.0
MP
MP/138
49.82
1
125
194
Tadeusz Urbanek
Damian Smulski
5.0
4.0
PK
PK/51
49.82
1
126
200
Jadwiga Mysłowska
Jerzy Danel
1.0
1.0
SL
SL/106
49.81
1
127
185
Tomasz Zalewski
Ireneusz Turyk
0.0
0.0
PD
PD/81
49.81
1
128
162
Halina Święch
Maria Krasowska
7.0
4.0
MP
MP/40
49.80
1
129
105
Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
2.0
0.0
MA
MA/321
49.71
130
110
Wojciech Palmowski
Kazimierz Dobrzyniecki
9.0
5.0
MA
MA/321
49.68
131
151
Andrzej Trygar
Zdzisław Reczek
12.0
12.0
MP
MP/40
49.67
132
179
Wiesław Korpula
Feliks Babiracki
1.5
2.5
PD
PD/81
49.67
133
187
Wiesława Rusek
Izabella Klar
0.5
2.5
PK
PK/51
49.44
134
84
Andrzej Mikołajewski
Janusz Dudar
0.0
0.0
LD
LD/48
49.44
135
103
Hilary Ślesicki
Wojciech Morawski
4.0
7.0
WP
MA
MA/321
49.43
136
33
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
49.41
137
69
Jerzy Podgruszewski
Jerzy Glezer
1.5
1.0
WP
LB
LB/263
49.24
138
141
Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MP
MP/40
49.22
139
111
Jacek Bąkowski
Stanisław Siwek
3.0
7.0
MA
MA/321
49.21
140
254
Stanisław Drzymała
Michał Kanikowski
5.0
5.0
WP
WP/244
49.16
141
202
Józef Sordyl
Wiesław Puchała
5.0
5.0
SL
SL/106
48.95
142
142
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
48.81
143
38
Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
3.0
2.0
DS
DS/72
48.79
144
256
Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WP
WP/244
48.75
145
43
Zbigniew Dąbek
Marian Jankowski
5.0
4.0
KP
KP/50
48.55
146
220
Tomasz Kłys
Jan Pustelnik
5.0
7.0
WP
SL
SL/106
48.48
147
175
Dariusz Sosin
Piotr Markiewicz
5.0
5.0
MP
MP/41
48.45
148
169
Sławomir Reising
Zygmunt Wróbel
4.0
2.5
MP
MP/41
48.32
149
67
Wioletta Parmonik
Jerzy Strzemiecki
3.0
3.0
LB
LB/263
48.28
150
27
Andrzej Janiak
Piotr Birowski
2.5
2.0
DS
DS/72
48.25
151
209
Janusz Bachrach
Krzysztof Gacek
5.0
3.0
SL
SL/106
48.19
152
12
Dariusz Artmański
Marian Krzypkowski
4.0
1.5
DS
DS/67
48.14
153
136
Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
MP
MP/40
48.14
154
257
Piotr Długi
Krzysztof Galubiński
2.5
2.0
WP
WP/244
48.11
155
114
Szczepan Okonkowski
Piotr Watemborski
0.0
1.5
MA
MA/46
48.08
156
138
Robert Rostek
Piotr Stefanów
3.0
2.0
LU
MP
MP/40
48.03
157
196
Janusz Hołdan
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/51
48.02
158
167
Adam Stono
Krzysztof Ziewacz
11.0
5.0
MP
MP/41
47.82
159
213
Piotr Matkowski
Bogusław Mojżesz
13.0
5.0
SL
SL/106
47.67
160
230
Mirosław Jankowski
Robert Góralczyk
0.5
2.0
WP
WP/147
47.66
161
48
Lech Kobajło
Ryszard Kurpios
1.5
1.5
KP
KP/50
47.65
162
36
Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DS
DS/72
47.53
163
29
Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DS
DS/72
47.49
164
150
Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MP
MP/40
47.38
165
258
Wojciech Kaniewski
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WP
WP/244
47.29
166
59
Czesław Bury
Józef Palewicz
4.0
4.0
KP
KP/50
47.27
167
73
Adolf Bogusz
Tadeusz Wolniczak
5.0
5.0
LB
LB/75
47.17
168
248
Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WP
WP/244
47.14
169
217
Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
1.0
1.0
SL
SL/106
47.11
170
165
Ryszard Cieślik
Marian Czopek
3.0
7.0
MP
MP/40
47.08
171
52
Dariusz Bartoś
Andrzej Buczkowski
3.0
4.0
KP
KP/50
47.05
172
50
Bogumił Drews
Arnold Borkowski
1.0
0.0
KP
KP/50
46.99
173
25
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
4.0
3.0
DS
DS/67
46.89
174
171
Tadeusz Murczek
Andrzej Pietrucha
11.0
7.0
MP
MP/41
46.85
175
74
Halina Szajowska
Wiesław Wiśniewski
3.0
5.0
LB
LB/75
46.84
176
144
Magdalena Lankosz
Barbara Batkiewicz
9.0
9.0
MP
MP/40
46.84
177
104
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
1.5
4.0
MA
MA/321
46.75
178
130
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
1.5
2.0
MA
MA/65
46.64
179
262
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
1.5
2.0
WP
WP/244
46.60
180
149
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
46.57
181
99
Andrzej Gotz
Marcin Stryczyński
0.0
4.0
MA
MA/321
46.55
182
234
Piotr Boroń
Justyna Łaniewska
4.0
2.0
WP
WP/244
46.55
183
24
Anna Jankowska
Sławomir Zagórski
3.0
2.5
DS
DS/67
46.53
184
131
Stanisław Przybylski
Jacek Witek
2.0
2.5
MP
MP/138
46.51
185
259
Wojciech Witkowski
Tadeusz Lejwoda
2.0
3.0
WP
WP/244
46.41
186
23
Andrzej Chodowski
Stanisław Greszta
2.0
2.0
DS
OP
DS/67
46.10
187
155
Marek Adamczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/40
46.09
188
58
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
4.0
2.0
KP
KP/50
46.08
189
4
Wacław Rój
Stanisław Cygan
1.5
2.0
DS
DS/336
46.01
190
198
Leszek Zieliński
Marian Pająk
4.0
0.0
SL
SL/106
45.94
191
93
Adam Motyka
Karol Kałuziński
4.0
5.0
LD
LD/48
45.84
192
158
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
45.82
193
106
Andrzej Niewiadomski
Zbigniew Garlej
5.0
4.0
MA
MA/321
45.72
194
156
Stanisław Sarat
Marian Nanke
3.0
5.0
MP
MP/40
45.70
195
212
Mieczysław Madej
Zbigniew Mańdok
4.0
5.0
SL
SL/106
45.42
196
207
Tadeusz Zawada
Bolesław Ficek
1.5
1.0
SL
SL/106
45.42
197
39
Sylwester Gołdyn
Jan Pawlikaniec
2.0
5.0
DS
DS/72
45.14
198
191
Ireneusz Kogut
Grzegorz Kornak
3.0
3.0
PK
PK/51
44.89
199
100
Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MA
MA/321
44.75
200
21
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
4.0
5.0
DS
DS/67
44.66
201
1
Andrzej Jabłonowski
Daniel Mujstra
0.0
1.0
NZ
DS
DS/336
44.65
202
251
Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WP
WP/244
44.64
203
159
Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MP
MP/40
44.63
204
47
Marek Skonieczny
Danuta Żmudzka
1.5
1.0
KP
KP/50
44.51
205
109
Dominik Głowacki
Waldemar Ślesicki
1.5
2.5
WM
MA/321
44.51
206
90
Jan Ruszkiewicz
Henryk Żywioł
1.0
0.0
LD
LD/48
44.44
207
121
Wanda Jeleniewicz
Henryk Robak
0.5
1.0
MA
MA/65
44.44
208
235
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WP
WP/244
44.36
209
250
Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
11.0
5.0
WP
WP/244
44.30
210
148
Bartosz Biernacki
Michał Szłapak
0.0
0.0
MP
MP/40
44.27
211
53
Andrzej Karczewski
Tadeusz Rakoczy
4.0
2.5
KP
KP/50
44.12
212
245
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0
WP
WP/244
44.02
213
201
Roman Mosór
Jan Szybalski
4.0
4.0
SL
SL/106
43.98
214
239
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.0
WP
WP/244
43.77
215
34
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DS
DS/72
43.62
216
45
Marian Zarembski
Mariusz Wróblewicz
3.0
2.0
KP
KP/50
43.61
217
102
Andrzej Wardziński
Paweł Gacek
0.5
0.5
MA
MA/321
43.55
218
152
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MP
MP/40
43.38
219
77
Mieczysław Skowroński
Wojciech Stachowski
0.5
0.5
LB
LB/75
43.24
220
184
Halina Perkowska
Jarosław Roszczenko
1.0
3.0
PD
PD/81
43.19
221
64
Jarosław Bogucki
Henryk Bogucki
1.0
4.0
DL
LB
LB/263
43.15
222
113
Sławomir Malanowski
Marek Krowicki
2.0
2.0
MA
MA/46
43.15
223
193
Jerzy Matelowski
Marek Naprawa
3.0
0.0
PK
PK/51
43.14
224
204
Jerzy Rebajn
Kazimierz Anaszko
4.0
3.0
SL
SL/106
42.89
225
199
Maria Kobyniewicz
Jolanta Trojanowska
0.5
0.5
SL
SL/106
42.89
226
140
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MP
MP/40
42.80
227
7
Jerzy Hawryliszyn
Małgorzata Gostyńska
1.5
1.0
DS
DS/336
42.74
228
120
Leszek Szeląg
Adam Amrozy
5.0
3.0
LD
MA/65
42.46
229
177
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MP
MP/41
42.32
230
13
Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
4.0
DS
DS/67
42.28
231
46
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
1.5
1.5
KP
KP/50
42.27
232
22
Jan Sadowski
Leszek Haber
4.0
5.0
DS
DS/67
42.26
233
219
Józef Suchy
Aleksander Fedko
0.0
0.5
SL
SL/106
42.14
234
81
Zbigniew Józefiak
Franciszek Bułyszko
4.0
4.0
LB
LB/75
42.05
235
32
Ryszard Makuch
Dorota Kwintkiewicz
5.0
2.5
DS
DS/72
41.72
236
160
Łucja Ciborowska
Jakub Gawron
1.0
0.0
MP
MP/40
41.67
237
116
Karol Sawicki
Dariusz Jagodziński
0.5
2.0
MA
MA/46
41.42
238
127
Bolesław Krzewski
Piotr Nowicki
9.0
5.0
LD
MA/65
41.28
239
8
Zbigniew Skórecki
Bogdan Nowakowski
3.0
4.0
DS
DS/336
41.14
240
101
Kazimierz Duszczyk
Marian Tromski
0.0
3.0
MA
MA/321
41.11
241
255
Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
1.5
1.0
WP
WP/244
40.60
242
224
Jerzy Pawełczak
Zbigniew Hęćka
2.0
3.0
WP
WP/147
40.53
243
188
Marek Szczudło
Ryszard Jackowski
2.5
4.0
PK
PK/51
40.33
244
161
Colin Haldenby
Maria Haldenby
0.0
0.0
MP
MP/40
40.20
245
91
Mieczysław Niciak
Grzegorz Orczykowski
1.0
0.0
LD
LD/48
39.97
246
71
Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LB
LB/263
38.66
247
10
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DS
DS/67
38.50
248
72
Kazimierz Czyżyk
Edward Śniadecki
3.0
2.0
LB
LB/263
37.28
249
225
Maria Kaźmierska
Alojzy Lewandowski
0.0
4.0
WP
WP/147
37.24
250
124
Leszek Pęcherzewski
Jadwiga Pęcherzewska
7.0
2.5
LD
MA
MA/65
36.84
251
95
Maciej Maciołek
Michał Maciołek
1.0
1.0
LD
LD/48
36.21
252
182
Małgorzata Olesiuk
Barbara Mikłaszewicz
0.0
0.0
PD
PD/81
35.99
253
227
Wojciech Kordys
Stanisław Kowalczewski
0.0
1.0
WP
WP/147
35.60
254
240
Leszek Rosochowicz
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WP
WP/244
35.37
255
238
Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
1.0
WP
WP/244
34.80
Statystyka ośrodków...