Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 sierpnia 2018

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 162: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1147: L. Faber - J. Barczyk, 10.0, MP 25EW 3 NTN D5+1 4307.50
1147: L. Faber - J. Barczyk, 10.0, MP 26EW 2 SN S7-1 10063.75
2148: B. Biernacki - M. Szłapak, 0.0, MP 29EW 3 CW SJ-2 20011.04
2148: B. Biernacki - M. Szłapak, 0.0, MP 30EW 5 HW C3+1 48058.02
3149: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 1EW 1 NTS C4+1 12074.58
3149: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 2EW 5 HE S9-1 5041.25
4151: A. Trygar - Z. Reczek, 24.0, MP 5EW 2 DN S3-1 10017.50
4151: A. Trygar - Z. Reczek, 24.0, MP 6EW 4 SW DJ+1 65059.58
5135: M. Heichel - A. Cichoń, 6.5, MP 9EW 2 HE C3= 11086.25
5135: M. Heichel - A. Cichoń, 6.5, MP 10EW 3 NTS D2-1 10068.75
6136: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 13EW 3 NTN D7= 60056.72
6136: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 14EW 5 DxxN C2= 8001.68
7137: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 17EW 4 SS DA-3 15088.33
7137: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 18EW 3 CxE SA-4 8007.92
8138: R. Rostek - P. Stefanów, 5.0, LU/MP 21EW 4 HN CA+1 65040.42
8138: R. Rostek - P. Stefanów, 5.0, LU/MP 22EW 2 NTE H4+2 18072.92
9140: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 27EW 4 HN DA+1 45046.32
9140: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 28EW 1 NTN HK+2 15023.73
10141: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP 31EW 3 NTE HA= 40086.01
10141: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP 32EW 4 SW D9+2 68089.61
11142: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 3NS 3 DS C7-1 5043.33
11142: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 4NS 4 HW D5+1 65011.25
12143: B. Wardzała - M. Kiepura, 12.0, MP 7NS 3 NTW S3+1 63057.08
12143: B. Wardzała - M. Kiepura, 12.0, MP 8NS 4 SN C6= 42058.33
13144: M. Lankosz - B. Batkiewicz, 18.0, MP 11NS 4 HE DA-2 10090.00
13144: M. Lankosz - B. Batkiewicz, 18.0, MP 12NS 4 NTW D7+1 46080.00
14145: A. Lubojemski - S. Gwizdek, 14.5, MP 15NS 4 HW DA+1 45042.50
14145: A. Lubojemski - S. Gwizdek, 14.5, MP 16NS 3 HN D4-3 15010.00
 +/-
 WYNIK49.80
 MIEJSCE128