Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 sierpnia 2018

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 260: J. Kokociński - P. Fiebig, 7.5, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1263: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 15EW 4 HE S7+3 51077.50
1263: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 16EW 3 HN D4-3 15090.00
2261: J. Wędrychowicz - R. Nowicki, 16.0, WP 9EW 5 CN H6= 40026.67
2261: J. Wędrychowicz - R. Nowicki, 16.0, WP 10EW 3 NTS D3+3 6902.92
3255: K. Janecki - R. Milinkiewicz, 2.5, WP 13NS 3 NTS D7+1 63087.39
3255: K. Janecki - R. Milinkiewicz, 2.5, WP 14NS 5 D xS H4= 55083.61
4249: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD 11NS 2 HE DK-1 5065.00
4249: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD 12NS 3 NTW C5+2 46080.00
5259: W. Witkowski - T. Lejwoda, 5.0, WP 19EW 4 DN CK-1 5032.50
5259: W. Witkowski - T. Lejwoda, 5.0, WP 20EW 2 HN DA-3 30092.85
6257: P. Długi - K. Galubiński, 4.5, WP 23EW 7 SW C10= 221093.75
6257: P. Długi - K. Galubiński, 4.5, WP 24EW 4 SW DJ+2 48065.42
7250: E. Niewierowski - W. Szczepaniak, 16.0, WP 17EW 2 CS D6+1 11015.00
7250: E. Niewierowski - W. Szczepaniak, 16.0, WP 18EW 3 NTS H9+2 66015.83
8254: S. Drzymała - M. Kanikowski, 10.0, WP 3NS 2 SW HA= 11016.67
8254: S. Drzymała - M. Kanikowski, 10.0, WP 4NS 3 NTE CA= 60076.67
9264: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 7NS 3 NTW S3+1 63057.08
9264: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 8NS 3 SN C6+1 17023.33
10262: T. Dziadykiewicz - J. Sztuba, 3.5, WP 25NS 4 HS C8= 42069.17
10262: T. Dziadykiewicz - J. Sztuba, 3.5, WP 26NS 2 CE S9= 9040.42
11247: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP 21EW 4 HN CA+1 65040.42
11247: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP 22EW 2 HS C9-2 10022.92
12256: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 5EW 2 SS HK= 1100.00
12256: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 6EW 4 SW H8+1 65059.58
13248: A. Richter - M. Wybranowski, 7.0, WP 1NS 3 SS HK+2 20069.17
13248: A. Richter - M. Wybranowski, 7.0, WP 2NS 4 SS HK-1 10037.50
 +/-
 WYNIK51.59
 MIEJSCE98