Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 sierpnia 2018

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 142: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1159: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 15NS 4 SS CK-3 30069.58
1159: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 16NS 3 CW D2-2 20081.67
2156: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 17NS 2 DE S9-1 5064.17
2156: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 18NS 4 DN CA+1 15025.00
3157: M. Kołton - J. Brózda, 13.0, MP 19NS 4 DxN CA-1 10052.50
3157: M. Kołton - J. Brózda, 13.0, MP 20NS 3 DW CQ-1 10056.72
4154: Z. Przeginiak - M. Sady, 16.0, MP 21NS 4 HN D4= 62013.33
4154: Z. Przeginiak - M. Sady, 16.0, MP 22NS 3 NTE HJ+1 6305.42
5155: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 23NS 2 SW C9+5 26082.50
5155: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 24NS 5 DxS SK-4 80011.67
6152: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 3.5, MP 25NS 4 HS C8= 42069.17
6152: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 3.5, MP 26NS 3 DxS CT-3 8001.25
7153: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 27NS 4 HS CK+1 45053.68
7153: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 28NS 3 SN HK= 14060.65
8150: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 29NS 2 HN C2+1 14059.17
8150: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 30NS 4 SxN C8-4 8004.17
9164: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 31NS 3 NTE CJ= 40013.99
9164: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 32NS 4 SW CK+2 68010.39
10165: R. Cieślik - M. Czopek, 10.0, MP 1NS 3 SS D7+2 20069.17
10165: R. Cieślik - M. Czopek, 10.0, MP 2NS 4 HW S5-1 5058.75
11162: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 3EW 3 DS C7-1 5056.67
11162: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 4EW 4 HW D5+1 65088.75
12163: S. Urbanowski - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 5EW 2 HE D4+2 17062.50
12163: S. Urbanowski - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 6EW 4 SW DJ+1 65059.58
13160: Ł. Ciborowska - J. Gawron, 1.0, MP 7EW 3 NTW S3+2 66081.25
13160: Ł. Ciborowska - J. Gawron, 1.0, MP 8EW 4 SN C6= 42041.67
14161: C. Haldenby - M. Haldenby, 0.0, MP 9EW 4 CN DA-1 5071.67
14161: C. Haldenby - M. Haldenby, 0.0, MP 10EW 3 HS D3+2 20041.67
 +/-
 WYNIK48.81
 MIEJSCE142