Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 sierpnia 2018

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 123: K. Wośkowiak - M. Maszenda, 8.0, MA, MA/65

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1121: W. Jeleniewicz - H. Robak, 1.5, MA 7EW 3 NTW S5+3 69096.25
1121: W. Jeleniewicz - H. Robak, 1.5, MA 8EW 4 SN C9-1 5087.50
1121: W. Jeleniewicz - H. Robak, 1.5, MA 9EW 5 C xN DA-2 30094.58
2129: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 16EW 4 H xN C10-3 50099.17
2129: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 17EW 1 NTW SJ+2 15088.33
2129: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 18EW 3 S xN CA-1 20098.33
3125: K. Pietruszka - R. Kiełkiewicz, 6.5, MA 13NS 3 NTS D7= 60043.28
3125: K. Pietruszka - R. Kiełkiewicz, 6.5, MA 14NS 5 DS S8= 40046.22
3125: K. Pietruszka - R. Kiełkiewicz, 6.5, MA 15NS 4 HE D5+1 45042.50
4127: B. Krzewski - P. Nowicki, 14.0, LD 10NS 3 NTS D3-1 10031.25
4127: B. Krzewski - P. Nowicki, 14.0, LD 11NS 3 H xE DA-1 10090.00
4127: B. Krzewski - P. Nowicki, 14.0, LD 12NS 3 NTW C5+2 46080.00
6122: P. Urbański - T. Gawroński, 8.0, MA 19NS 4 S xE D2-1 20095.83
6122: P. Urbański - T. Gawroński, 8.0, MA 20NS 3 NTS D9-3 3007.15
6122: P. Urbański - T. Gawroński, 8.0, MA 21NS 4 HN S6+1 65059.58
7124: L. Pęcherzewski - J. Pęcherzewska, 9.5, LD/MA 22EW 2 NTE HA+2 18072.92
7124: L. Pęcherzewski - J. Pęcherzewska, 9.5, LD/MA 23EW 4 SW C9+3 71029.17
7124: L. Pęcherzewski - J. Pęcherzewska, 9.5, LD/MA 24EW 6 SE DJ= 98094.17
8130: E. Gardzińska - W. Gardziński, 3.5, MA 4NS 4 HE CK= 62046.67
8130: E. Gardzińska - W. Gardziński, 3.5, MA 5NS 3 HE D4-1 5090.42
8130: E. Gardzińska - W. Gardziński, 3.5, MA 6NS 5 SW DJ= 65040.42
9119: D. Krajewski - M. Wiącek, 25.0, LD 25EW 4 HS S3= 42030.83
9119: D. Krajewski - M. Wiącek, 25.0, LD 26EW 2 HW SK-1 10032.92
9119: D. Krajewski - M. Wiącek, 25.0, LD 27EW 4 HS CK+1 45046.32
 +/-
 WYNIK64.32
 MIEJSCE3