Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 sierpnia 2018

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 213: P. Matkowski - B. Mojżesz, 18.0, SL, SL/106

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1211: B. Budzyn - J. Mojżesz, 10.0, SL 15EW 4 H xW DA+1 69089.58
1211: B. Budzyn - J. Mojżesz, 10.0, SL 16EW 3 CE HK-1 10037.08
2205: Ł. Stworzewicz - J. Stworzewicz, 14.0, SL 11EW 4 HE DA-2 10010.00
2205: Ł. Stworzewicz - J. Stworzewicz, 14.0, SL 12EW 4 SW D7+2 48040.42
3209: J. Bachrach - K. Gacek, 8.0, SL 25NS 4 NTN D7= 43092.50
3209: J. Bachrach - K. Gacek, 8.0, SL 26NS 1 SN CK= 8042.92
4197: B. Madej - A. Bakalarz, 9.5, OP/SL 7EW 3 NTW HQ+1 63042.92
4197: B. Madej - A. Bakalarz, 9.5, OP/SL 8EW 4 SN C6= 42041.67
5220: T. Kłys - J. Pustelnik, 12.0, WP/SL 3NS 2 NT xE H4-1 20085.42
5220: T. Kłys - J. Pustelnik, 12.0, WP/SL 4NS 3 NTE H7+1 63018.33
6206: M. Zarębski - P. Kamiński, 9.0, SL 27EW 4 S xW H5-3 5002.21
6206: M. Zarębski - P. Kamiński, 9.0, SL 28EW 2 H xE SA-2 3008.10
7207: T. Zawada - B. Ficek, 2.5, SL 1NS 4 SS D7= 42085.83
7207: T. Zawada - B. Ficek, 2.5, SL 2NS 4 HE S8-1 5058.75
8202: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 19NS 5 D xN CK-2 30018.75
8202: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 20NS 2 DE CQ= 9035.30
9203: B. Bialik - S. Waliczek, 6.5, SL 23EW 6 SW S5+1 146071.25
9203: B. Bialik - S. Waliczek, 6.5, SL 24EW 5 SW DJ+1 48065.42
10200: J. Mysłowska - J. Danel, 2.0, SL 21NS 4 HN CA+1 65059.58
10200: J. Mysłowska - J. Danel, 2.0, SL 22NS 1 NTE H7+3 18027.08
11210: K. Cios - L. Krzeczek, 18.0, SL 5NS 2 HE D4+2 17037.50
11210: K. Cios - L. Krzeczek, 18.0, SL 6NS 4 SW CQ+1 65040.42
12214: J. Skwark - A. Pietrzak, 22.0, SL 13EW 3 NTS D6= 60056.72
12214: J. Skwark - A. Pietrzak, 22.0, SL 14EW 4 C xW D8= 510100.00
13218: T. Kuś - T. Nędzi, 14.0, SL 17EW 2 C xS C4= 1805.83
13218: T. Kuś - T. Nędzi, 14.0, SL 18EW 3 DN CA+1 13082.92
14208: K. Gawron - Z. Pędziałek, 2.0, -/SL 9NS 4 CN D2+1 15047.08
14208: K. Gawron - Z. Pędziałek, 2.0, -/SL 10NS 3 NTS D3-1 10031.25
 +/-
 WYNIK47.67
 MIEJSCE159