Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 sierpnia 2018

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 195: J. Turecki - M. Rusek, 7.0, PK, PK/51

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1196: J. Hołdan - H. Larwa, 0.0, 13NS TD 50.00
1196: J. Hołdan - H. Larwa, 0.0, 14NS TD 50.00
1196: J. Hołdan - H. Larwa, 0.0, 15NS 3 HE D6+2 20084.17
2187: W. Rusek - I. Klar, 3.0, PK 7EW 3 NTW S3+1 63042.92
2187: W. Rusek - I. Klar, 3.0, PK 8EW 4 SN C9= 42041.67
2187: W. Rusek - I. Klar, 3.0, PK 9EW 5 CN H6= 40026.67
3193: J. Matelowski - M. Naprawa, 3.0, PK/- 19EW 4 SE C7-1 10018.33
3193: J. Matelowski - M. Naprawa, 3.0, PK/- 20EW 3 DE CQ-1 10043.28
3193: J. Matelowski - M. Naprawa, 3.0, PK/- 21EW 4 HN CA+1 65040.42
4192: B. Rojkowicz - R. Piechota, 10.0, PK 10NS 3 NTS D3-1 10031.25
4192: B. Rojkowicz - R. Piechota, 10.0, PK 11NS 3 HE DA-1 5065.00
4192: B. Rojkowicz - R. Piechota, 10.0, PK 12NS 4 SW C8+2 48059.58
5194: T. Urbanek - D. Smulski, 9.0, PK 16NS 4 HN C10-3 15010.00
5194: T. Urbanek - D. Smulski, 9.0, PK 17NS 2 DW D7= 9041.67
5194: T. Urbanek - D. Smulski, 9.0, PK 18NS 3 C xE C10-4 80092.08
6191: I. Kogut - G. Kornak, 6.0, PK 22EW 3 NTE H7-1 10011.25
6191: I. Kogut - G. Kornak, 6.0, PK 23EW 3 NTW H5+2 66021.67
6191: I. Kogut - G. Kornak, 6.0, PK 24EW 6 NTW DJ= 99099.17
7190: M. Ulatowski - L. Mroczek, 5.0, PK 1EW 2 SS HK+2 17045.42
7190: M. Ulatowski - L. Mroczek, 5.0, PK 2EW 2 HE S9+1 14080.00
7190: M. Ulatowski - L. Mroczek, 5.0, PK 3EW 1 NTE D5= 9065.00
8188: M. Szczudło - R. Jackowski, 6.5, PK 4NS 3 NTE CA= 60076.67
8188: M. Szczudło - R. Jackowski, 6.5, PK 5NS 2 DN S3= 9094.58
8188: M. Szczudło - R. Jackowski, 6.5, PK 6NS 3 NTE DQ-1 10091.67
9189: M. Rojkowicz - T. Mazur, 9.0, PK 25EW 4 HS C8= 42030.83
9189: M. Rojkowicz - T. Mazur, 9.0, PK 26EW 3 NTW SA-1 10032.92
9189: M. Rojkowicz - T. Mazur, 9.0, PK 27EW 4 HS S6+1 45046.32
 +/-
 WYNIK51.57
 MIEJSCE99