Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 sierpnia 2018

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 164: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1149: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 29EW 2 HN D3+1 14040.83
1149: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 30EW 4 SxN C5-4 80095.83
2151: A. Trygar - Z. Reczek, 24.0, MP 1EW 4 SS HK= 42014.17
2151: A. Trygar - Z. Reczek, 24.0, MP 2EW 3 HE S8= 14080.00
3135: M. Heichel - A. Cichoń, 6.5, MP 5EW 3 HW CA+2 20089.58
3135: M. Heichel - A. Cichoń, 6.5, MP 6EW 4 SW H8+1 65059.58
4136: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 9EW 3 HxE C3-1 20041.25
4136: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 10EW 3 NTN D3-1 10068.75
5137: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 13EW 3 NTN D7= 60056.72
5137: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 14EW 5 DxN CA= 55016.39
6138: R. Rostek - P. Stefanów, 5.0, LU/MP 17EW 1 NTW SJ+1 12078.75
6138: R. Rostek - P. Stefanów, 5.0, LU/MP 18EW 3 HW C8-2 10089.58
7139: J. Natorski - J. Prajsnar, 8.0, MP 21EW 4 HN CA+1 65040.42
7139: J. Natorski - J. Prajsnar, 8.0, MP 22EW 3 NTE S8= 60089.17
8140: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 25EW 4 HS S3-1 5088.33
8140: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 26EW 2 SxN H4-1 20087.92
9142: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 31EW 3 NTE CJ= 40086.01
9142: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 32EW 4 SW CK+2 68089.61
10143: B. Wardzała - M. Kiepura, 12.0, MP 3EW 1 NTE HT= 9065.00
10143: B. Wardzała - M. Kiepura, 12.0, MP 4EW 4 SxN DA-4 110099.17
11144: M. Lankosz - B. Batkiewicz, 18.0, MP 7NS 3 NTW S3+2 66018.75
11144: M. Lankosz - B. Batkiewicz, 18.0, MP 8NS 4 SN C9= 42058.33
12145: A. Lubojemski - S. Gwizdek, 14.5, MP 11NS 3 HE DA-1 5065.00
12145: A. Lubojemski - S. Gwizdek, 14.5, MP 12NS 4 SE S6+2 48059.58
13146: A. Paja - J. Gładysz, 9.0, MP 15NS 3 HE D6+2 20084.17
13146: A. Paja - J. Gładysz, 9.0, MP 16NS 3 CW D2-2 20081.67
14147: L. Faber - J. Barczyk, 10.0, MP 19NS 4 SE HA= 6207.50
14147: L. Faber - J. Barczyk, 10.0, MP 20NS 2 SE CQ-2 20081.93
 +/-
 WYNIK65.50
 MIEJSCE1