Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
127: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 5EW 6 NTE SJ= 99087.20
127: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 6EW 6 SN DA= 98032.74
120: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 21NS 4 HN S2-2 20032.34
120: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 22NS 2 SW H2= 11019.28
213: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 27EW 4 SE H8= 42062.76
213: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 28EW 2 SS CA-1 10052.42
323: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 19NS 2 SW DT-1 10055.62
323: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 20NS 3 SE DJ+2 20026.04
417: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 3NS 2 CW HJ= 9030.54
417: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 4NS 2 HE CK= 11039.22
49: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 17EW 6 SW D5= 98089.52
49: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 18EW 4 SS H4+1 65028.44
511: T. Łukasiewicz - B. Sokół, 8.0, DS 15EW 2 NTW H5-5 2509.04
511: T. Łukasiewicz - B. Sokół, 8.0, DS 16EW 3 DS S3-1 5073.19
621: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 1NS 4 HE DT+1 45030.54
621: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 2NS 3 NTW D4= 40060.48
710: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 11EW 3 NTE S2-3 1504.82
710: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 12EW 3 SN HA-2 20083.73
728: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 13EW 4 NTE S7+1 66074.70
728: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 14EW 4 SS HT= 42048.81
719: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 23NS 4 SS CA-1 10044.08
719: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 24NS 6 HW CA-1 5091.37
925: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 9NS 3 NTW HJ+2 66048.80
925: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 10NS 3 NTW S4-1 10049.10
926: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 25NS 4 HxS DK-2 30034.05
926: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 26NS 4 HE SJ+1 65027.61
 +/-
 WYNIK47.56
 MIEJSCE234