Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
128: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 1EW 4 HE D7+1 45069.46
128: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 2EW 3 NTE H4= 40039.52
118: J. Staniów - P. Litwiński, 12.0, DS 27EW 4 SE H8= 42062.76
118: J. Staniów - P. Litwiński, 12.0, DS 28EW 3 NTN H5-3 30085.15
211: T. Łukasiewicz - B. Sokół, 8.0, DS 19NS 2 SW SQ-1 10055.62
211: T. Łukasiewicz - B. Sokół, 8.0, DS 20NS 5 DN SA-1 10050.89
313: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 11NS 3 DW C3= 11064.46
313: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 12NS 4 CS C4-1 10054.82
415: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 17NS 6 SW D5= 98010.48
415: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 18NS 4 SS H4+1 65071.56
425: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 25NS 4 HS DK-1 5072.08
425: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 26NS 3 NTW C8-1 10087.42
614: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 9NS 3 NTW H5+3 69016.17
614: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 10NS 3 NTW S4-1 10049.10
626: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 13NS 6 CW S2-1 10079.46
626: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 14NS 3 NTN D5+1 43093.45
723: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 7NS 2 HE SQ+3 20074.40
723: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 8NS 5 HS SJ+2 51085.03
817: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 5EW 5 NTE SJ+1 49046.13
817: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 6EW 4 SN DA+2 48076.78
827: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 21EW 5 DxW CT-3 50022.76
827: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 22EW 2 SW H2= 11080.72
919: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 3EW 2 CW HJ= 9069.46
919: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 4EW 2 HW H9+1 14086.22
1021: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 15EW 1 NTW H5-3 15050.90
1021: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 16EW 2 HW D9-1 10051.81
 +/-
 WYNIK61.79
 MIEJSCE6