Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 19: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
114: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 19EW 2 SW D9= 11078.11
114: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 20EW 5 DN SA-2 20073.96
210: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 1NS 4 HE DT= 42050.60
210: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 2NS 3 NTE S7+1 43032.04
226: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 5NS 5 NTE S6= 46089.88
226: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 6NS 4 HS DK+1 45010.42
325: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 17NS 4 SW D5+2 48039.52
325: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 18NS 6 SS H4-1 10012.88
323: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 27NS 1 SE H8+3 17076.65
323: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 28NS 3 SS HJ-2 20023.34
527: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 13EW 3 NTE D5+2 66074.70
527: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 14EW 4 SS H4= 42048.81
513: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 25EW 6 CE HA-1 10017.49
513: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 26EW 4 HW C8+1 65072.39
617: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 7EW 2 NTE SQ= 12013.39
617: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 8EW 4 HS SJ+2 48050.90
715: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 23EW 4 SS CA-1 10055.92
715: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 24EW 6 HW CA-1 508.63
821: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 11NS 4 DW C3= 13040.36
821: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 12NS 3 HW HJ= 14037.95
99: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 3NS 2 CW HJ= 9030.54
99: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 4NS 2 HW H9+1 14013.78
1011: T. Łukasiewicz - B. Sokół, 8.0, DS 9NS 3 NTW H5+3 69016.17
1011: T. Łukasiewicz - B. Sokół, 8.0, DS 10NS 4 SE D2-1 10049.10
1028: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 21EW 2 HN D3= 11034.73
1028: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 22EW 3 NTN S4-2 10068.97
 +/-
 WYNIK43.12
 MIEJSCE296