Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
123: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 15NS 3 DE HA-1 509.94
123: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 16NS 3 HW D5-3 30090.06
221: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 13EW 3 NTE S3+2 66074.70
221: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 14EW 3 NTN D5+1 4306.55
211: T. Łukasiewicz - B. Sokół, 8.0, DS 23EW 4 SS CA-1 10055.92
211: T. Łukasiewicz - B. Sokół, 8.0, DS 24EW 4 HW CK+1 45059.23
215: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 27NS 4 SE H8= 42037.24
215: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 28NS 2 SS CA-1 10047.58
39: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 11EW 3 DW C3= 11035.54
39: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 12EW 4 CS C4-1 10045.18
522: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS 7EW 4 HE SQ+1 65071.73
522: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS 8EW 4 HS SJ+2 48050.90
528: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 9EW 6 NTxW SA-1 2005.39
528: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 10EW 3 SE DT-1 10050.90
519: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 25NS 6 CE HA-1 10082.51
519: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 26NS 4 HW C8+1 65027.61
725: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 5NS 3 NTE SJ+3 49053.87
725: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 6NS 5 SN DA+1 48023.22
717: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 19NS 2 SE C7-1 10055.62
717: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 20NS 4 DN SA= 13074.26
927: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 1EW 4 HE ST= 42049.40
927: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 2EW 3 NTE S7= 40039.52
926: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 21NS 4 HxN S2= 79092.51
926: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 22NS 1 NTN H8= 9043.68
1018: J. Staniów - P. Litwiński, 12.0, DS 17NS 4 SW D5+3 51019.16
1018: J. Staniów - P. Litwiński, 12.0, DS 18NS 4 SS DJ-2 2005.09
 +/-
 WYNIK46.43
 MIEJSCE253