Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: T. Łukasiewicz - B. Sokół, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
121: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 7EW 3 NTE SQ-2 2004.76
121: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 8EW 4 HS CQ+3 51014.97
29: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 19EW 2 SW SQ-1 10044.38
29: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 20EW 5 DN SA-1 10049.11
213: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 23NS 4 SS CA-1 10044.08
213: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 24NS 4 HW CK+1 45040.77
320: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 3EW 2 CW HJ= 9069.46
320: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 4EW 2 SW C5= 11060.78
328: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 5EW 6 NTE S9= 99087.20
328: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 6EW 4 SN HJ+3 51057.44
525: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 1NS 3 NTE S6+2 46016.47
525: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 2NS 3 NTE S7+1 43032.04
515: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 15NS 2 NTW H5-5 25090.96
515: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 16NS 3 DS S3-1 5026.81
517: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 21NS 4 HN S2-1 10054.19
517: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 22NS 3 NTS C2-3 1507.23
816: D. Budnik - A. Bojda, 2.5, DS 13NS 4 SW H6= 62064.88
816: D. Budnik - A. Bojda, 2.5, DS 14NS 4 SS H4= 42051.19
826: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 17NS 4 SW D5+1 45069.31
826: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 18NS 4 HN S9-1 10012.88
827: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 25EW 4 HS DA-1 5027.92
827: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 26EW 4 HE SJ+1 65072.39
923: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 11NS 3 DW SA= 11064.46
923: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 12NS 5 HxW SQ-2 30097.59
1019: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 9EW 3 NTW H5+3 69083.83
1019: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 10EW 4 SE D2-1 10050.90
 +/-
 WYNIK49.85
 MIEJSCE188