Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
122: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS 17EW 3 NTE C5+3 49078.29
122: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS 18EW 4 SS H4= 62067.96
219: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 1EW 4 HE DT= 42049.40
219: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 2EW 3 NTE S7+1 43067.96
228: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 3EW 2 DW HJ-3 3006.89
228: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 4EW 4 HW C9-2 20015.57
212: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 21NS 2 HxN S2= 67090.12
212: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 22NS 3 SW D2-1 10059.64
414: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 13NS 6 NTE S3-1 10079.46
414: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 14NS 4 SS C6= 42051.19
425: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 27NS 2 SE H8+2 17076.65
425: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 28NS 3 HxE SA-1 10068.79
516: D. Budnik - A. Bojda, 2.5, DS 19NS 2 SE CT= 11021.89
516: D. Budnik - A. Bojda, 2.5, DS 20NS 3 DN SA+1 13074.26
715: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 11NS 3 NTE S2-3 15095.18
715: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 12NS 3 SN HA-2 20016.27
726: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 15NS 1 HS H3+3 17065.96
726: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 16NS 3 DS CA= 11058.73
823: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 9NS 3 NTW H5+3 69016.17
823: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 10NS 3 NTW S4-1 10049.10
827: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 23EW 4 SS CA-1 10055.92
827: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 24EW 4 HW CA+1 45059.23
918: J. Staniów - P. Litwiński, 12.0, DS 7EW 3 NTE SQ+1 63047.02
918: J. Staniów - P. Litwiński, 12.0, DS 8EW 4 HS CQ+3 51014.97
1020: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 5EW 6 NTE SJ= 99087.20
1020: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 6EW 6 SN DA= 98032.74
 +/-
 WYNIK54.10
 MIEJSCE91