Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 17: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
125: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 13NS 3 NTE D6+2 66025.30
125: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 14NS 3 NTN H9= 4009.53
122: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS 25NS 5 DW H7-1 10082.51
122: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS 26NS 4 HE H5= 62061.96
327: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 9EW 5 DE H6= 60022.16
327: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 10EW 4 SW D3-2 20021.26
323: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 23NS 4 SS CA-1 10044.08
323: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 24NS 5 HW CA= 45040.77
415: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 3EW 2 CW HJ= 9069.46
415: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 4EW 2 HE CK= 11060.78
511: T. Łukasiewicz - B. Sokół, 8.0, DS 21EW 4 HN S2-1 10045.81
511: T. Łukasiewicz - B. Sokół, 8.0, DS 22EW 3 NTS C2-3 15092.77
619: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 7NS 2 NTE SQ= 12086.61
619: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 8NS 4 HS SJ+2 48049.10
713: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 19EW 2 SE C7-1 10044.38
713: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 20EW 4 DN SA= 13025.74
721: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 27NS 4 SE H7= 42037.24
721: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 28NS 2 HxW CJ= 47010.61
89: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 5NS 5 NTE SJ+1 49053.87
89: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 6NS 4 SN DA+2 48023.22
912: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 15EW 1 HS C2+4 20014.76
912: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 16EW 2 DS S3= 9057.23
928: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 17EW 3 NTE H8+3 49078.29
928: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 18EW 4 SS H4= 62067.96
1026: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 1NS 4 HE HT+1 45030.54
1026: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 2NS 3 NTE H4+1 43032.04
 +/-
 WYNIK45.69
 MIEJSCE268