Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 21: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: T. Łukasiewicz - B. Sokół, 8.0, DS 7NS 3 NTE SQ-2 20095.24
111: T. Łukasiewicz - B. Sokół, 8.0, DS 8NS 4 HS CQ+3 51085.03
116: D. Budnik - A. Bojda, 2.5, DS 23EW 4 SS CA-1 10055.92
116: D. Budnik - A. Bojda, 2.5, DS 24EW 4 HW CA+1 45059.23
213: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 13NS 3 NTE S3+2 66025.30
213: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 14NS 3 NTN D5+1 43093.45
412: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 5NS 6 NTE DJ= 99012.80
412: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 6NS 6 SN DA= 98067.26
426: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 9NS 6 DxE H8-1 20094.61
426: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 10NS 3 NTE DJ= 6005.39
425: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 21NS 5 HN D3-2 20032.34
425: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 22NS 2 SW SA+1 1409.94
523: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 3NS 2 HW HJ+2 1702.40
523: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 4NS 2 HW HT+1 14013.78
615: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 1EW 4 HE DT+1 45069.46
615: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 2EW 3 NTW D4= 40039.52
727: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 17EW 4 SW D5+2 48060.48
727: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 18EW 4 SS H4+1 65028.44
717: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 27EW 4 SE H7= 42062.76
717: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 28EW 2 HxW CJ= 47089.39
819: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 11EW 4 DW C3= 13059.64
819: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 12EW 3 HW HJ= 14062.05
109: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 15NS 1 NTW H5-3 15049.10
109: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 16NS 2 HW D9-1 10048.19
1028: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 25EW 5 HxS DA-3 50080.05
1028: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 26EW 4 HW C9+1 65072.39
 +/-
 WYNIK52.85
 MIEJSCE119