Turniej na maksy

Czwartek, 4 maja 2017

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
119Ireneusz Szulc
Łukasz Rokita
4.0
4.0
DSDS/9466.3811
27Michał Wittenbeck
Paweł Wittenbeck
7.0
12.0
DSDS/6765.9811
347Wacław Gąssowski
Wit Klapper
12.0
21.0
MP
SL
MP/10365.0210
427Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5863.049
513Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
5.0
DSDS/6761.419
644Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/10360.878
766Andrzej Stasiński
Marek Szczudło
5.0
2.0
PKPK/5158.127
838Kazimierz Dobrzyniecki
Adam Karczmarz
4.0
5.0
MAMA/8857.947
914Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6755.766
104Janusz Drozdowski
Bohdan Mazur
12.0
13.0
DSDS/6755.595
1162Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5155.575
1231Sławomir Grędziński
Dominik Głowacki
7.0
1.0
MAMA/8854.804
1363Jerzy Matelowski
Jacek Gąsiorek
3.0
2.0
PKPK/5154.603
1435Bogdan Jaskulski
Kazimierz Głowacki
3.0
1.5
MAMA/8854.543
1545Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MPMP/10354.343
1651Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
4.0
4.0
MPMP/10354.182
1737Jerzy Pałysa
Jerzy Cichowski
1.5
1.5
MAMA/8854.172
1824Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MAMA/5853.502
1959Eugeniusz Somogyi
Czesław Usarz
1.0
1.0
MPMP/10353.292
2041Ryszard Calik
Bolesław Zysek
3.0
1.5
MPMP/10353.122
2149Tytus Bisping
Andrzej Kopański
5.0
3.0
MPMP/10353.032
2240Jerzy Sadowski
Wojciech Adamkiewicz
3.0
3.0
MAMA/8852.862
235Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/6752.122
2412Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6752.092
2556Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.0
MPMP/10351.711
2646Marek Heichel
Robert Podsiadły
3.0
4.0
MPMP/10350.971
2710Leszek Haber
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DSDS/6750.841
2833Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
2.5
2.0
MAMA/8850.621
2923Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/5850.371
3029Urszula Wasilewska
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MAMA/8850.261
3111Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/6749.931
3257Janusz Rżewski
Mirosław Tomana
5.0
1.5
MPMP/10349.651
3322Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9449.62
3454Barbara Batkiewicz
Maria Krasowska
9.0
4.0
MPMP/10349.57
352Aleksander Czajka
Marcin Pastudzki
7.0
2.5
DSDS/6749.47
3617Mirosław Powązka
Tomasz Dorobek
3.0
3.0
DSDS/9448.87
379Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/6748.43
3818Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DSDS/9448.42
3928Daniel Wacławek
Robert Michalski
2.0
3.0
MAMA/5848.38
4055Halina Święch
Leszek Faber
7.0
3.0
MPMP/10348.33
4132Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
1.5
MAMA/8848.11
4242Władysław Kaczor
Jan Truniarz
4.0
1.5
MPMP/10347.99
433Wojciech Skonieczny
Sławomir Zagórski
5.0
2.5
DSDS/6747.60
441Krzysztof Lewandowski
Jakub Yu
5.0
6.0
WP
CHN
DS/6747.06
4516Tomasz Struzik
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/6747.02
468Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6746.83
4739Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8846.45
4850Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10346.38
4925Alicja Rybak
Włodzimierz Rutkowski
2.0
4.0
MAMA/5846.04
5065Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
2.0
PKPK/5145.95
5130Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8845.59
5261Wiesława Rusek
Małgorzata Rojkowicz
0.5
5.0
PKPK/5144.74
5352Zdzisław Woźniak
Krystian Blaut
1.5
2.5
MPMP/10344.62
5453Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
12.0
SL
MP
MP/10344.45
5534Piotr Marudziński
Zbigniew Garlej
5.0
4.0
MAMA/8844.10
5658Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/10342.98
5743Adam Matyasik
Marek Orłowicz
5.0
2.5
MPMP/10342.47
5836Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.0
1.0
MAMA/8842.04
5964Izabella Klar
Marek Rusek
2.0
2.5
PKPK/5141.02
606Anna Jankowska
Elżbieta Niewiadomska
3.0
1.5
DSDS/6739.15
6126Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5838.67
6220Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9436.72
6348Andrzej Kuciński
Jerzy Piekarski
0.0
0.0
MPMP/10336.21
6415Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/6730.72

Statystyka ośrodków...