Turniej na maksy

Czwartek, 4 maja 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 5EW 3 CW S9= 11046.55
113: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 6EW 3 HxW DT-2 5003.45
210: L. Haber - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 11EW 4 SS SJ-1 5086.21
210: L. Haber - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 12EW 3 HE CQ-2 10068.97
312: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 13NS 3 NTN CK= 60086.21
312: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 14NS 4 DS C4-1 5018.97
46: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 19EW 5 HxE C3= 85087.93
46: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 20EW 1 SW D6+1 11067.24
514: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 15NS 2 DW D6= 9058.62
514: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 16NS 4 SE CA= 62050.00
67: M. Wittenbeck - P. Wittenbeck, 19.0, DS 25EW 3 NTW CK-3 3001.84
67: M. Wittenbeck - P. Wittenbeck, 19.0, DS 26EW 4 CS S5= 13027.59
75: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 23NS 3 NTW C4+1 63043.10
75: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 24NS 3 HS DQ= 14079.31
815: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 17EW 2 DxN HT-2 30051.72
815: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 18EW TD 40.00
93: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 3NS 2 DE H4-1 10037.93
93: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 4NS 2 SN SQ+2 1700.00
102: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 7NS 2 NTS S4= 12043.10
102: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 8NS 4 CN H6+1 15082.10
1116: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 21EW 2 SS CA+1 14039.66
1116: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 22EW 5 DN DT-1 5062.07
129: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 1NS 4 SS DA-1 5027.59
129: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 2NS 2 DxS CA= 18086.21
134: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 9EW 1 NTS HA= 9031.03
134: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 10EW 3 NTW DT= 60070.69
 +/-
 WYNIK49.93
 MIEJSCE31