Turniej na maksy

Czwartek, 4 maja 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
11: K. Lewandowski - J. Yu, 11.0, WP/CHN 1NS 4 SS H4-1 5027.59
11: K. Lewandowski - J. Yu, 11.0, WP/CHN 2NS 3 HxW DQ-1 10074.14
22: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 3NS 3 DxW CA-2 500100.00
22: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 4NS 4 SN H6+2 68077.59
33: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 5NS 3 HS DJ-2 20036.21
33: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 6NS 3 DS D6= 11048.28
44: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 7NS 3 SxE DA-2 50086.21
44: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 8NS 4 SS H3-1 5014.33
55: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 9NS 2 HE CK+1 14010.34
55: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 10NS 2 CE DK+3 15063.79
66: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 11NS 4 SS HA-2 1003.45
66: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 12NS 2 SS HA+1 14062.07
77: M. Wittenbeck - P. Wittenbeck, 19.0, DS 13NS 3 NTN CK= 60086.21
77: M. Wittenbeck - P. Wittenbeck, 19.0, DS 14NS 2 SW DK= 11012.07
88: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 15NS 2 CS H6-1 10044.83
88: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 16NS 4 SE CA+1 65012.07
99: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 17NS 2 DN HT-1 5096.55
99: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 18NS 4 SE CJ-2 10066.05
1010: L. Haber - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 19NS 4 HxE C9+1 9905.17
1010: L. Haber - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 20NS 2 CN S7= 9079.31
1111: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 21NS 2 SS CA+1 14060.34
1111: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 22NS 5 DN DT-1 5037.93
1212: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 23NS 3 NTW C4+2 66010.34
1212: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 24NS 5 HxS DA-1 1005.17
1313: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 25NS 2 NTE S3+1 15017.90
1313: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 26NS 2 SE DK-2 20084.48
 +/-
 WYNIK47.02
 MIEJSCE45