Turniej na maksy

Czwartek, 4 maja 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
110: L. Haber - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 9NS 2 CS HA-1 5050.00
110: L. Haber - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 10NS 1 NTE D4+2 15063.79
24: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 15EW 2 HE C8-1 5031.03
24: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 16EW 4 SE CA= 62050.00
314: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 11NS 4 SS HA= 42050.00
314: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 12NS 2 NTW ST-2 10031.03
45: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 21EW 2 SN CK+2 1705.17
45: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 22EW 3 NTS C5-2 10089.66
53: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 19NS 6 HE C3-1 10075.86
53: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 20NS 1 SW D8= 8068.97
615: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 13EW 4 HN S7-1 10084.48
615: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 14EW 3 CE D5-1 5058.62
71: K. Lewandowski - J. Yu, 11.0, WP/CHN 25NS 2 CxS S2= 18082.10
71: K. Lewandowski - J. Yu, 11.0, WP/CHN 26NS 1 NTxN SQ-2 5008.62
813: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 3NS 2 HS D3+1 14062.07
813: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 4NS 4 SN C2= 62018.97
916: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 17EW 2 DN HT-1 503.45
916: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 18EW 4 SE CJ-2 10033.95
107: M. Wittenbeck - P. Wittenbeck, 19.0, DS 23NS 3 NTE S4+1 63043.10
107: M. Wittenbeck - P. Wittenbeck, 19.0, DS 24NS 3 NTE HK-2 10055.17
112: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 5EW 3 HS DJ-2 20063.79
112: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 6EW 3 DS H2= 11051.72
1211: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 1EW 4 SS DA-1 5072.41
1211: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 2EW 2 DxS CA= 18013.79
138: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 7EW 2 DS S5+3 15037.93
138: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 8EW 3 DN H6+1 13053.57
 +/-
 WYNIK48.43
 MIEJSCE37