Turniej na maksy

Czwartek, 4 maja 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 5: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
112: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 11NS 4 SS H2= 42050.00
112: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 12NS 2 CE HT-2 10031.03
215: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 5EW 3 DE SA-1 5027.59
215: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 6EW 3 DS D6-1 5087.93
310: L. Haber - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 17NS 2 HS CA-2 10086.21
310: L. Haber - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 18NS 4 SE CJ-2 10066.05
49: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 21NS 2 SN CK+2 17094.83
49: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 22NS 3 NTS C5-2 10010.34
516: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 9EW 2 HE CK+1 14089.66
516: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 10EW 2 CE DK+3 15036.21
63: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 15NS 2 CxW C2-1 10094.83
63: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 16NS 4 SE CA= 62050.00
711: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 23EW 3 NTW C4+1 63056.90
711: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 24EW 3 HS DQ= 14020.69
87: M. Wittenbeck - P. Wittenbeck, 19.0, DS 19EW 6 CxN SA-1 10037.93
87: M. Wittenbeck - P. Wittenbeck, 19.0, DS 20EW 1 NTS S6+2 1503.45
94: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 25EW 2 DE HA= 9039.30
94: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 26EW 3 NTxS S5-1 20065.52
106: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 1NS 4 SS ST-1 5027.59
106: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 2NS 3 DE D3-5 25093.10
1113: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 7EW 3 DS S5+2 15037.93
1113: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 8EW 4 SS H8-2 10098.16
1214: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 3NS 3 HS D3-2 10010.34
1214: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 4NS 4 SN SQ+2 68077.59
131: K. Lewandowski - J. Yu, 11.0, WP/CHN 13EW 4 HN S3= 6203.45
131: K. Lewandowski - J. Yu, 11.0, WP/CHN 14EW 3 CE D4-1 5058.62
 +/-
 WYNIK52.12
 MIEJSCE23