Turniej na maksy

Czwartek, 4 maja 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 4: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
115: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 3EW 3 HS S8-2 10089.66
115: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 4EW 4 SN C2= 62081.03
29: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 15NS 2 HE C8-1 5068.97
29: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 16NS 4 SE CA= 62050.00
38: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 19NS 4 HxE C9+2 11900.00
38: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 20NS 3 CN S7-1 10053.45
416: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 7EW 3 SxE DA-2 50013.79
416: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 8EW 4 SS H3-1 5085.67
52: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 13NS 1 NTS S5+2 15055.17
52: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 14NS 2 SW DA-1 5041.38
610: L. Haber - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 21EW 2 SN CK= 11075.86
610: L. Haber - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 22EW 5 DS S8-1 5062.07
76: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 17EW 3 DxN CQ-3 50077.59
76: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 18EW 4 SE CJ-1 5071.40
83: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 23EW 3 NTE CQ= 60020.69
83: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 24EW 5 DW HT-2 10044.83
95: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 25NS 2 DE HA= 9060.70
95: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 26NS 3 NTxS S5-1 20034.48
1012: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 5EW 3 CW C2+1 13051.72
1012: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 6EW 2 DS D7+2 13031.03
1114: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 1NS 4 SS ST= 42091.38
1114: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 2NS 4 DS CA-2 20010.34
1213: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 11EW 5 SS D4-1 5086.21
1213: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 12EW 2 HE H3-1 5089.66
1311: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 9NS 1 NTS HA= 9068.97
1311: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 10NS 3 NTW DT= 60029.31
 +/-
 WYNIK55.59
 MIEJSCE10