Turniej na maksy

Czwartek, 4 maja 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 3: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
18: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 13NS 3 HN H9+1 17068.97
18: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 14NS 3 HE D5-3 15084.48
27: M. Wittenbeck - P. Wittenbeck, 19.0, DS 17NS 2 DxN HT-3 50022.41
27: M. Wittenbeck - P. Wittenbeck, 19.0, DS 18NS 4 SE CJ-2 10066.05
316: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 5EW 3 HS DJ-2 20063.79
316: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 6EW 3 DS D6= 11051.72
41: K. Lewandowski - J. Yu, 11.0, WP/CHN 11NS 4 SS D4+1 45077.59
41: K. Lewandowski - J. Yu, 11.0, WP/CHN 12NS 3 CE HT-1 5010.34
59: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 19EW 6 HE C3-1 10024.14
59: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 20EW 1 SW D8= 8031.03
65: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 15EW 2 CxW C2-1 1005.17
65: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 16EW 4 SE CA= 62050.00
72: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 21EW 2 SN CK+1 14039.66
72: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 22EW 4 HxxN SK+1 10800.00
84: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 23NS 3 NTE CQ= 60079.31
84: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 24NS 5 DW HT-2 10055.17
911: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 3EW 2 DE H4-1 10062.07
911: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 4EW 2 SN SQ+2 170100.00
1014: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 25NS 3 SE HA= 14028.60
1014: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 26NS 3 NTxS S5-2 5008.62
1112: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 9EW 3 HW H6-1 10020.69
1112: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 10EW 3 NTE DA= 60070.69
1210: L. Haber - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 7NS 2 SE DA-2 20081.03
1210: L. Haber - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 8NS 4 DN CJ= 13046.43
1315: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 1EW 4 SS ST= 4208.62
1315: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 2EW 3 HE DA= 14081.03
 +/-
 WYNIK47.60
 MIEJSCE43