Turniej na maksy

Czwartek, 4 maja 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 2: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
16: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 15NS 1 NTS H6-3 3000.00
16: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 16NS 4 SE D9-1 10086.21
216: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 3EW 3 DxW CA-2 5000.00
216: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 4EW 4 SN H6+2 68022.41
313: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 9NS 4 CS HA-1 5050.00
313: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 10NS 3 NTW D9= 60029.31
48: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 17EW 2 SxN HT-3 50077.59
48: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 18EW 4 SE CJ= 42092.81
54: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 13EW 1 NTS S5+2 15044.83
54: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 14EW 2 SW DA-1 5058.62
514: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 23EW 3 NTW C4= 60020.69
61: K. Lewandowski - J. Yu, 11.0, WP/CHN 19EW 4 HE C9+1 65063.79
61: K. Lewandowski - J. Yu, 11.0, WP/CHN 20EW 1 SW D8+2 14086.21
73: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 21NS 2 SN CK+1 14060.34
73: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 22NS 4 HxxN SK+1 1080100.00
810: L. Haber - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 1EW 3 SS ST+1 17031.03
810: L. Haber - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 2EW 4 DS CK-1 10062.07
914: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 24NS 4 DW HT-1 5022.41
1011: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 7EW 2 NTS S4= 12056.90
1011: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 8EW 4 CN H6+1 15017.90
119: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 5NS 3 HS DJ-2 20036.21
119: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 6NS 3 DS H2= 11048.28
1215: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 25EW 2 NTE H5+3 21094.59
1215: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 26EW 4 HN SK-1 10043.10
137: M. Wittenbeck - P. Wittenbeck, 19.0, DS 11NS 4 SS HA= 42050.00
137: M. Wittenbeck - P. Wittenbeck, 19.0, DS 12NS 3 HE SA-2 10031.03
 +/-
 WYNIK49.47
 MIEJSCE35