Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/-, OP/401

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 10EW 3 NTN D4-2 2009.43
1346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 11EW 4 SW H9+2 4801.10
1346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 12EW 4 DE CA-1 500.13
2339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 13NS 2 CN S5-1 100-3.36
2339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 14NS 5 DS SJ-5 250-4.14
2339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 15NS 5 D xS SJ-5 1400-16.37
3343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 7EW 4 HE DQ+1 6502.90
3343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 8EW 5 CW DA-1 50-5.07
3343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 9EW 5 CN SA-3 150-7.25
4345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 22NS 2 HE CA+3 200-1.76
4345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 23NS 4 CW H8+1 1502.19
4345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 24NS 6 HE DJ-1 507.37
5344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 16EW 3 SE H6-1 100-1.72
5344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 17EW 4 HS HK-1 504.46
5344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 18EW 2 HW S10+2 170-1.66
6340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 1EW 4 HE SA-3 150-3.91
6340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 2EW 4 HS S8+2 6808.93
6340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 3EW 1 NTN H6-3 1501.88
7342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 19NS 4 CN H2+1 150-3.70
7342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 20NS 4 HN S6= 6203.48
7342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 21NS 1 NTN H5-1 100-5.11
8341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 25NS 4 HS D8= 4200.85
8341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 26NS 3 CE SK-3 3004.21
8341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 27NS 4 S xS HK-3 500-6.73
 +/-3.60
 WYNIK-10.26
 MIEJSCE370