Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP, OP/401

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 1NS 1 HE D6-1 501.31
1345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 2NS 3 NTN D5+1 630-9.39
1345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 3NS 2 HE S6+1 140-1.72
2344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 7NS 5 HW D10= 650-2.90
2344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 8NS 5 CW S5= 400-4.35
2344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 9NS 4 HW CQ+1 650-2.83
4340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 19EW 5 CN D6= 400-2.49
4340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 20EW 3 NTN H4+1 630-3.51
4340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 21EW 1 NTN H6= 900.23
5342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 22NS 3 HE CA+2 200-1.76
5342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 23NS 4 SE SK= 620-7.38
5342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 24NS 4 HW S10+1 450-3.44
6346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 16EW 2 SE H6= 1102.89
6346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 17EW 3 HS D5+2 200-1.87
6346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 18EW 4 HE SA+1 4504.26
7339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 4NS 4 SS H3+1 6502.28
7339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 5NS 3 NTE S10+1 430-2.98
7339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 6NS 2 HW DA+1 140-1.00
8347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 25EW 4 HS D8= 420-0.85
8347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 26EW 3 CE SK-3 300-4.21
8347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 27EW 4 S xS HK-3 5006.73
9343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 10EW 2 NTN D4+1 1503.60
9343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 11EW 4 SW H9+2 4801.10
9343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 12EW 4 DE CA-1 500.13
 +/-3.60
 WYNIK-24.56
 MIEJSCE453