Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP, OP/401

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 1EW 1 HE D6-1 50-1.31
1341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 2EW 3 NTN D5+1 6309.39
1341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 3EW 2 HE S6+1 1401.72
2343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 16NS 3 SE H6= 140-3.80
2343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 17NS 3 HS S7= 1400.24
2343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 18NS 2 NTS S7-2 2001.12
3342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 10EW 3 NTN D4= 600-5.30
3342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 11EW 4 SW H3+2 4801.10
3342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 12EW 4 DE CA= 1304.36
4347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 22EW 2 HE CA+3 2001.76
4347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 23EW 4 CW H8+1 150-2.19
4347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 24EW 6 HE DJ-1 50-7.37
5340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 13NS 2 CN D5+1 1101.60
5340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 14NS 3 SW CJ= 140-1.67
5340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 15NS 2 NTS D7= 120-0.05
6339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 19NS 3 NTN S3= 4002.49
6339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 20NS 3 NTN S6= 6002.77
6339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 21NS 1 NTN H5= 90-0.23
8344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 4EW 4 HS C5+1 650-2.28
8344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 5EW 3 NTW D7+2 4603.82
8344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 6EW 3 HW H6= 1401.00
9346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 7NS 3 CW CJ+3 1706.41
9346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 8NS 5 CW DA= 400-4.35
9346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 9NS 4 HW CQ+1 650-2.83
 +/-3.60
 WYNIK10.00
 MIEJSCE227