Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP, OP/401

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 13NS 1 NTW H6-1 1001.47
1342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 14NS 1 DS H2+1 903.99
1342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 15NS 1 NTS D10+2 1500.25
2341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 7EW 5 HW D10= 6502.90
2341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 8EW 5 CW S5= 4004.35
2341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 9EW 4 HW CQ+1 6502.83
3346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 19EW 3 CN SQ+2 1503.70
3346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 20EW 3 NTN S6-1 1009.38
3346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 21EW 1 NTN HQ-1 1005.11
4339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 10NS 2 NTN D4+2 180-2.78
4339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 11NS 4 SW D3+3 510-2.08
4339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 12NS 4 DE CA-2 1001.13
5347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 16NS 3 SE H6-1 1001.72
5347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 17NS 4 HS HK-1 50-4.46
5347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 18NS 2 HW S10+2 1701.66
7343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 1EW 2 HE SA= 1103.00
7343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 2EW 6 HS S8+1 1460-3.95
7343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 3EW 1 NT xN H6-2 3005.35
8345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 4NS 4 HS C5+1 6502.28
8345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 5NS 3 NTW D7+2 460-3.82
8345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 6NS 3 HW H6= 140-1.00
9340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 25EW 4 HS D10= 420-0.85
9340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 26EW 3 SN C2-1 1004.87
9340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 27EW 3 S xS HK-3 5006.73
 +/-3.60
 WYNIK45.36
 MIEJSCE41