Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP, OP/401

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 4NS 1 HS S7+4 200-7.31
1343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 5NS 3 NTE SA= 400-2.27
1343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 6NS 2 HW DA+2 170-1.78
3339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 16EW 4 DN SA= 130-2.59
3339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 17EW 2 HS S7= 1100.70
3339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 18EW 4 S xE SA= 5906.85
4341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 19NS 5 CN D6= 4002.49
4341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 20NS 3 NTN H4+1 6303.51
4341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 21NS 1 NTN H6= 90-0.23
5345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 13EW 2 CN D5+1 110-1.60
5345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 14EW 3 SW CJ= 1401.67
5345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 15EW 2 NTS D7= 1200.05
6347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 1NS 4 HE SA-3 1503.91
6347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 2NS 4 HS S8+2 680-8.93
6347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 3NS 1 NTN H6-3 150-1.88
7346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 22EW 4 CS H4-1 50-1.80
7346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 23EW 4 CW H6+1 150-2.19
7346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 24EW 4 HW S10= 4202.54
8342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 7EW 4 HE DQ+1 6502.90
8342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 8EW 5 CW C4-1 50-5.07
8342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 9EW 4 HW CQ+1 6502.83
9344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 25NS 4 HS D10= 4200.85
9344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 26NS 3 SN C2-1 100-4.87
9344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 27NS 3 S xS HK-3 500-6.73
 +/-3.60
 WYNIK-15.37
 MIEJSCE397