Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP, OP/401

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 13EW 1 NTW H6-1 100-1.47
1344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 14EW 1 DS H2+1 90-3.99
1344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 15EW 1 NTS D10+2 150-0.25
2346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 4NS 4 HS D8= 6201.34
2346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 5NS 3 NTW D7+2 460-3.82
2346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 6NS 4 DS HA-3 150-1.19
3345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 10NS 3 NTN D4= 6005.30
3345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 11NS 4 SW H3+2 480-1.10
3345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 12NS 4 DE CA= 130-4.36
5341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 22EW 3 HE CA+2 2001.76
5341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 23EW 4 SE SK= 6207.38
5341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 24EW 4 HW S10+1 4503.44
6343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 25NS 4 HS HA= 4200.85
6343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 26NS 2 SN C6= 110-0.40
6343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 27NS 4 HE S2= 420-5.21
7347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 19EW 4 CN H2+1 1503.70
7347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 20EW 4 HN S6= 620-3.48
7347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 21EW 1 NTN H5-1 1005.11
8340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 7NS 4 HE DQ+1 650-2.90
8340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 8NS 5 CW C4-1 505.07
8340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 9NS 4 HW CQ+1 650-2.83
9339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 1EW 1 NTS H5-1 501.51
9339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 2EW 7 HS S9= 2210-13.63
9339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP 3EW 2 HW S6= 1100.75
 +/-3.60
 WYNIK-4.80
 MIEJSCE328