Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 339: T. Baranowski - L. Tarnogrodzki, 9.0, OP, OP/401

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
2347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 13EW 2 CN S5-1 1003.36
2347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 14EW 5 DS SJ-5 2504.14
2347: A. Pusz - K. Żołnierkiewicz, 2.0, OP/- 15EW 5 D xS SJ-5 140016.37
3340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 16NS 4 DN SA= 1302.59
3340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 17NS 2 HS S7= 110-0.70
3340: R. Wąchała - K. Wąchała, 5.5, OP 18NS 4 S xE SA= 590-6.85
4344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 10EW 2 NTN D4+2 1802.78
4344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 11EW 4 SW D3+3 5102.08
4344: D. Zbieg - J. Mazurkiewicz, 10.0, OP 12EW 4 DE CA-2 100-1.13
5346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 25NS 4 HS D8= 4200.85
5346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 26NS 3 DE S6-3 3004.21
5346: L. Rzechorzek-Urbaniak - H. Przybylski, 6.0, OP 27NS 4 H xW S8-1 1006.41
6345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 19EW 3 NTN S3= 400-2.49
6345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 20EW 3 NTN S6= 600-2.77
6345: B. Szagała - J. Szagała, 10.0, OP 21EW 1 NTN H5= 900.23
7341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 4EW 4 SS H3+1 650-2.28
7341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 5EW 3 NTE S10+1 4302.98
7341: M. Werner - M. Małek, 10.0, OP 6EW 2 HW DA+1 1401.00
8343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 22NS 4 HW S3= 620-9.19
8343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 23NS 3 CE H6+1 1302.65
8343: J. Wróbel - G. Szweda, 7.0, OP 24NS 3 NTW D3-3 1508.95
9342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 1NS 1 NTS H5-1 50-1.51
9342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 2NS 7 HS S9= 221013.63
9342: B. Wysocka - M. Wysocki, 4.0, OP 3NS 2 HW S6= 110-0.75
 +/-3.60
 WYNIK48.16
 MIEJSCE32