Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 października 2021

Wyniki z 36 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM 19EW 80086.86
2355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM 20EW 10079.87
2355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM 21EW 17091.74
2356: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 22EW 5000.85
2356: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 23EW 14065.68
2356: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 24EW 14075.42
2357: M. Kopowski - W. Mączkowski, 24.0, PM 25EW 10046.19
2357: M. Kopowski - W. Mączkowski, 24.0, PM 26EW 17025.85
2357: M. Kopowski - W. Mączkowski, 24.0, PM 27EW 5093.83
2358: K. Zelga - M. Pietrzak, 16.0, PM 28EW 43062.92
2358: K. Zelga - M. Pietrzak, 16.0, PM 29EW 20075.96
2358: K. Zelga - M. Pietrzak, 16.0, PM 30EW 40047.86
2359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 31EW 43087.80
2359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 32EW 63068.62
2359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 33EW 52091.19
3360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 1EW 5045.76
3360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 2EW 60012.50
3360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 3EW 60065.96
4361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM 4EW 17040.43
4361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM 5EW 65065.53
4361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM 6EW 10075.64
5362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 7EW 2001.48
5362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 8EW 43022.88
5362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 9EW 146084.53
6363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM 10EW 30014.83
6363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM 11EW 509.11
6363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM 12EW 10086.60
7364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 13EW 66075.74
7364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 14EW 14051.06
7364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 15EW 10072.01
 +/-
 WYNIK57.49
 MIEJSCE66