Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 października 2021

Wyniki z 36 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM 7EW 65068.64
1363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM 8EW 14070.34
1363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM 9EW 71036.44
1361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM 25NS 10053.81
1361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM 26NS 17074.15
1361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM 27NS 1500.85
2356: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 1EW 10021.40
2356: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 2EW 6204.24
2356: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 3EW 10022.55
4360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 19NS 80013.14
4360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 20NS 62072.88
4360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 21NS 14026.27
4357: M. Kopowski - W. Mączkowski, 24.0, PM 31EW 18056.21
4357: M. Kopowski - W. Mączkowski, 24.0, PM 32EW 17024.05
4357: M. Kopowski - W. Mączkowski, 24.0, PM 33EW 509.94
5367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 4NS 14028.51
5367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 5NS 23012.98
5367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 6NS 10024.36
5362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 16EW 50093.86
5362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 17EW 4904.66
5362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 18EW 59098.94
6355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM 22NS 10047.67
6355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM 23NS 14034.32
6355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM 24NS 5084.96
7366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 13NS 66024.26
7366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 14NS 14048.94
7366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 15NS 10027.99
7368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 28EW 48098.09
7368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 29EW 40092.55
7368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 30EW 42031.62
 +/--0.17
 WYNIK43.45
 MIEJSCE411