Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 października 2021

Wyniki z 36 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 1EW 5065.89
1368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 2EW 10063.35
1368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 3EW 60065.96
1363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM 31NS 15065.80
1363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM 32NS 20092.31
1363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM 33NS 5208.81
2366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 19NS 80013.14
2366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 20NS 10020.13
2366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 21NS 1708.26
4358: K. Zelga - M. Pietrzak, 16.0, PM 7EW 65068.64
4358: K. Zelga - M. Pietrzak, 16.0, PM 8EW 43022.88
4358: K. Zelga - M. Pietrzak, 16.0, PM 9EW 71036.44
4356: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 16NS 17016.10
4356: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 17NS 49095.34
4356: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 18NS 14052.12
4362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 25NS 10053.81
4362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 26NS 60041.95
4362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 27NS 17035.53
6359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 4EW 17040.43
6359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 5EW 65065.53
6359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 6EW 20021.19
6364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 22EW 10052.33
6364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 23EW 14065.68
6364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 24EW 5015.04
6357: M. Kopowski - W. Mączkowski, 24.0, PM 28NS 45020.97
6357: M. Kopowski - W. Mączkowski, 24.0, PM 29NS 11038.51
6357: M. Kopowski - W. Mączkowski, 24.0, PM 30NS 40052.14
7367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 10NS 1001.48
7367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 11NS 17055.08
7367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 12NS 11030.85
 +/-
 WYNIK42.86
 MIEJSCE423