Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 października 2021

Wyniki z 36 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 19NS 20091.31
1359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 20NS 60051.48
1359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 21NS 14026.27
2358: K. Zelga - M. Pietrzak, 16.0, PM 13NS 63057.02
2358: K. Zelga - M. Pietrzak, 16.0, PM 14NS 13056.99
2358: K. Zelga - M. Pietrzak, 16.0, PM 15NS 10027.99
3360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 10EW 12074.58
3360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 11EW 12018.43
3360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 12EW 13053.19
3367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 31NS 18043.79
3367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 32NS 17075.95
3367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 33NS 40062.98
4355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM 25EW 10046.19
4355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM 26EW 60058.05
4355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM 27EW 17064.47
5366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 7NS 20098.52
5366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 8NS 43077.12
5366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 9NS 146015.47
5364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 16NS 5006.14
5364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 17NS 49095.34
5364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 18NS 5901.06
6361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM 1EW 35095.97
6361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM 2EW 15032.84
6361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM 3EW 10022.55
7363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM 4NS 17059.57
7363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM 5NS 65034.47
7363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM 6NS 5037.71
7368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 22EW 10052.33
7368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 23EW 11081.78
7368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 24EW 1500.64
 +/-
 WYNIK50.67
 MIEJSCE234