Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 października 2021

Wyniki z 36 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 358: K. Zelga - M. Pietrzak, 16.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 4NS 1008.94
1360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 5NS 68071.06
1360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 6NS 14059.53
2362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 13EW 63042.98
2362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 14EW 13043.01
2362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 15EW 10072.01
2366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 28NS 43037.08
2366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 29NS 20024.04
2366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 30NS 40052.14
3367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 19NS 62053.39
3367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 20NS 10020.13
3367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 21NS 4004.03
4355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM 7NS 65031.36
4355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM 8NS 43077.12
4355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM 9NS 71063.56
4368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 10EW 15041.53
4368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 11EW 509.11
4368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 12EW 14044.47
5357: M. Kopowski - W. Mączkowski, 24.0, PM 22EW 10052.33
5357: M. Kopowski - W. Mączkowski, 24.0, PM 23EW 17039.41
5357: M. Kopowski - W. Mączkowski, 24.0, PM 24EW 15083.05
5359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 25NS 10053.81
5359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 26NS 62033.69
5359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 27NS 42078.08
6356: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 31EW 18056.21
6356: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 32EW 65084.98
6356: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 33EW 52091.19
7361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM 16EW 11055.72
7361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM 17EW 43055.72
7361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM 18EW 20078.60
 +/-
 WYNIK50.61
 MIEJSCE237