Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 października 2021

Wyniki z 36 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 7NS 65031.36
1364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 8NS 14029.66
1364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 9NS 71063.56
1360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 22NS 15026.69
1360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 23NS 10017.16
1360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 24NS 21010.17
1355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM 31EW 15034.20
1355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM 32EW 2007.69
1355: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 2.5, PM 33EW 52091.19
3359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 16NS 10053.81
3359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 17NS 1809.11
3359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 18NS 9076.69
4367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 1NS 10027.54
4367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 2NS 13048.94
4367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 3NS 62011.92
4361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM 13EW 66075.74
4361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM 14EW 11027.97
4361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM 15EW 10072.01
4356: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 28EW 17015.47
4356: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 29EW 6002.98
4356: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 30EW 42031.62
6366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 10NS 30085.17
6366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 11NS 5090.89
6366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 12NS 10013.40
7362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 4EW 17040.43
7362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 5EW 65065.53
7362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 6EW 5062.29
7368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 25EW 10046.19
7368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 26EW 50053.39
7368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 27EW 17064.47
 +/--0.17
 WYNIK42.74
 MIEJSCE426