Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 października 2021

Wyniki z 36 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 361: B. Tuma - K. Tuma, 2.5, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1357: M. Kopowski - W. Mączkowski, 24.0, PM 10NS 12025.42
1357: M. Kopowski - W. Mączkowski, 24.0, PM 11NS 5001.06
1357: M. Kopowski - W. Mączkowski, 24.0, PM 12NS 11030.85
1364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 25EW 10046.19
1364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 26EW 17025.85
1364: W. Lewandowski - J. Lange, 8.0, PM 27EW 15099.15
2359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 7EW 65068.64
2359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 8EW 43022.88
2359: K. Drobiniak - K. Boniek, 6.0, PM 9EW 71036.44
3367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 28NS 40078.60
3367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 29NS 5003.83
3367: K. Meyer - G. Gan, 8.0, PM 30NS 15027.14
4366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 4NS 17059.57
4366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 5NS 65034.47
4366: D. Wołyńska - K. Mielnik, 10.5, PM 6NS 10024.36
4363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM 13NS 66024.26
4363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM 14NS 11072.03
4363: A. Rychły-Lipińska - Z. Rychły, 2.5, PM 15NS 10027.99
5360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 31EW 18056.21
5360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 32EW 65084.98
5360: G. Antosz - R. Budzik, 16.0, PM 33EW 44065.23
6362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 1NS 3504.03
6362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 2NS 15067.16
6362: B. Dyk - R. Konopka, 24.0, PM 3NS 10077.45
7358: K. Zelga - M. Pietrzak, 16.0, PM 16NS 11044.28
7358: K. Zelga - M. Pietrzak, 16.0, PM 17NS 43044.28
7358: K. Zelga - M. Pietrzak, 16.0, PM 18NS 20021.40
7368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 19EW 2008.69
7368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 20EW 62027.12
7368: M. Tomczewska - M. Parol, 11.0, PM 21EW 5018.64
 +/-
 WYNIK40.94
 MIEJSCE444