Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 30: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
19: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 1NS 3 NTE HK+2 46013.66
19: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 2NS 6 DS CA= 137087.99
210: I. Pikulski - K. Komorowicz, 9.0, DS 3NS 4 HN C7-1 5056.33
210: I. Pikulski - K. Komorowicz, 9.0, DS 4NS 3 NTW ST+3 69035.44
311: P. Klubiński - P. Kulesza, 16.0, DS/ZP 5NS 6 HN C6= 143096.96
311: P. Klubiński - P. Kulesza, 16.0, DS/ZP 6NS 3 CW HJ+1 13019.74
412: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 7NS 3 NTN H4+4 7204.83
412: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 8NS 3 NTW SQ+1 43046.96
513: W. Szałapak - A. Suchodolski, 9.0, DS 9NS 2 HE S4-3 30094.10
513: W. Szałapak - A. Suchodolski, 9.0, DS 10NS 3 NTE DT+1 6304.37
614: W. Skonieczny - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 11NS 5 SS CA-1 503.71
614: W. Skonieczny - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 12NS 2 SS C5-1 10018.56
715: A. Czajka - L. Kostecki, 12.0, DS 13NS 4 HS CA= 62040.39
715: A. Czajka - L. Kostecki, 12.0, DS 14NS 2 SW DA+3 20065.35
816: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 6.0, DS 15NS 1 NTE D2= 9059.17
816: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 6.0, DS 16NS 3 NTS HT+1 43077.29
917: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 17NS 2 HN CT+2 17061.30
917: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 18NS 3 NTW H7+2 46018.04
1018: M. Rużyło - K. Obłój, 10.0, DS 19NS 5 SxN HJ-1 10018.90
1018: M. Rużyło - K. Obłój, 10.0, DS 20NS 3 NTS C5+1 63090.61
1119: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, LB/DS 21NS 3 HE D6= 14040.87
1119: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, LB/DS 22NS 4 HW SJ-2 20071.00
1220: A. Robak - M. Robak, 8.0, DS 23NS 3 CS HK= 11074.56
1220: A. Robak - M. Robak, 8.0, DS 24NS 4 HW D3-1 5084.42
1321: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 9.0, DS 25NS 2 CW S7-1 10069.05
1321: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 9.0, DS 26NS 3 NTW CK-1 10098.27
 +/-
 WYNIK51.99
 MIEJSCE182