Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 23: B. Sokół - L. Haber, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
110: I. Pikulski - K. Komorowicz, 9.0, DS 19EW 5 CxW DA= 75095.61
110: I. Pikulski - K. Komorowicz, 9.0, DS 20EW 3 NTS S9= 60039.08
211: P. Klubiński - P. Kulesza, 16.0, DS/ZP 21EW 4 HxE D4-1 10011.74
211: P. Klubiński - P. Kulesza, 16.0, DS/ZP 22EW 4 HW D2-2 20029.00
312: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 23EW 3 CS S9= 11025.44
312: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 24EW 4 HW DA= 42054.33
413: W. Szałapak - A. Suchodolski, 9.0, DS 25EW 4 SN C4-2 10080.52
413: W. Szałapak - A. Suchodolski, 9.0, DS 26EW 4 HE S8+3 71069.26
514: W. Skonieczny - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 1EW 3 CE ST+3 17049.56
514: W. Skonieczny - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 2EW 4 HN C9+1 65066.16
615: A. Czajka - L. Kostecki, 12.0, DS 3EW 4 HS SA= 4203.28
615: A. Czajka - L. Kostecki, 12.0, DS 4EW 3 NTW H2+2 66034.57
716: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 6.0, DS 5EW 4 HS D4+1 65060.87
716: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 6.0, DS 6EW 2 HN ST-1 5038.82
817: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 7EW 6 CN S4+1 139081.80
817: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 8EW 3 SE HA+2 20031.96
918: M. Rużyło - K. Obłój, 10.0, DS 9EW 2 HE CQ-2 20016.60
918: M. Rużyło - K. Obłój, 10.0, DS 10EW 3 SS CA+1 17034.06
1019: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, LB/DS 11EW 4 HN H6+3 5109.17
1019: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, LB/DS 12EW 2 DN CK+1 11051.96
1120: A. Robak - M. Robak, 8.0, DS 13EW 4 HS CA= 62059.61
1120: A. Robak - M. Robak, 8.0, DS 14EW 5 SW DK-1 505.48
1221: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 9.0, DS 15EW 3 NTW DJ-2 1008.52
1221: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 9.0, DS 16EW 2 SS HA= 11081.66
139: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 17EW 3 NTS D6-1 5058.70
139: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 18EW 3 NTE S5= 40020.65
 +/-
 WYNIK43.02
 MIEJSCE412