Turniej na maksy

Środa, 4 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
117Szymon Graś
Maria Niklaus
1.0
0.5
WPLB/10668.4513
234Halina Samborek
Wacław Mizera
2.0
4.0
MP
SL
MP/4064.5513
348Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4061.6112
480Jarosław Hilbrecht
Ryszard Sawicki
7.0
5.0
WPWP/25260.6811
515Ewa Morawska
Fryderyk Józefowski
1.0
0.5
WPLB/10660.2211
653Krzysztof Brudka
Sławomir Piechocki
13.0
9.0
WP
LB
WP/24759.5110
747Zbigniew Przeginiak
Wacław Gąssowski
4.0
12.0
MPMP/4059.2710
862Krzysztof Jordan
Włodzimierz Kwiatkowski
2.0
12.0
WPWP/24759.169
911Sebastian Zimorski
Maciej Betliński
1.0
1.0
DSLB/10658.338
1070Ewa Knapik
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24758.268
1139Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
9.0
7.0
MPMP/4058.247
128Helena Czapczyk
Henryk Chojnacki
0.0
4.0
WP
LD
LB/10658.036
1340Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4057.626
1410Dominik Rajtar
Aleks Bukat
2.0
1.0
MP
DS
LB/10657.315
1573Stefan Masternak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24756.885
1645Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4056.384
177Tymoteusz Zaborowski
Paweł Świątkowski
1.5
1.0
DSLB/10656.043
1842Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4055.893
199Laura Klonecka
Karol Maćkowiak
0.0
1.5
WPLB/10655.813
2075Leszek Rosochowicz
Przemysław Hauser
5.0
9.0
WPWP/24755.413
2155Marek Górny
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WPWP/24755.313
2220Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4054.893
2379Piotr Solecki
Robert Pogorzelski
7.0
5.0
WPWP/25253.883
2422Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
MPMP/4053.602
2537Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4053.502
2678Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPWP/24753.482
2774Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/24753.222
2866Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WPWP/24753.162
291Magdalena Pawlak
Tadeusz Stodulski
0.0
1.5
WP
LD
LB/10652.612
3041Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
4.0
4.0
MPMP/4052.402
3169Janusz Kopras
Wojciech Kaniewski
4.0
4.0
WPWP/24752.272
3232Tomasz Stryszawski
Piotr Ludwikowski
9.0
5.0
MPMP/4052.262
3349Tadeusz Garbacik
Grzegorz Superson
12.0
11.0
MPMP/4051.581
3425Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/4051.541
3554Andrzej Pietrkiewicz
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/24751.541
3623Józef Gładysz
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/4051.231
3750Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
5.0
MPMP/4051.151
3868Zenon Wierzbicki
Paweł Biś
5.0
1.5
LD
WP
WP/24750.971
3912Julia Bojanowska
Zofia Duda
1.5
1.5
LDLB/10650.841
4067Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24750.811
413Katarzyna Bielicka
Małgorzata Bielińska
0.0
1.5
LDLB/10650.771
4235Grzegorz Gawron
Jakub Gawron
12.0
0.0
MPMP/4050.52
4343Grzegorz Latała
Piotr Radzikowski
3.0
9.0
MPMP/4050.13
4476Krzysztof Staśkiewicz
Piotr Portala
2.5
2.5
WPWP/24749.84
4560Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WPWP/24749.32
4636Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4048.78
4728Kazimierz Lenda
Adam Lenda
4.0
4.0
MPMP/4048.69
486Maksymilian Zarzycki
Władysław Walicki
0.0
1.5
LDLB/10648.36
4926Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4048.18
5057Tadeusz Dziadykiewicz
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WPWP/24748.10
5161Jerzy Bajka
Jerzy Wilczek
5.0
3.0
WPWP/24748.06
524Wiktor Kopczyński
Mikołaj Jakubowski
0.0
1.0
LDLB/10647.85
5333Stanisław Mierzwa
Marzena Kwiecińska-Wilk
7.0
5.0
MPMP/4046.28
5444Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4046.27
5571Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/24746.12
5659John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.0
2.0
WPWP/24745.60
5756Mirosława Miętkiewska
Małgorzata Augustyn
2.5
2.0
WPWP/24745.40
5846Jerzy Jeleń
Włodzimierz Wala
2.5
19.0
MPMP/4045.32
5972Witold Szczepaniak
Stanisław Zakrzewski
5.0
17.0
WPWP/24745.24
6021Piotr Wzorek
Patryk Mrukot
3.0
0.5
MPMP/4045.06
6124Piotr Dziedzic
Marcin Wilczyński
0.5
5.0
MPMP/4044.88
6282Tomasz Solarski
Radzisław Oczkowicz
3.0
4.0
WPWP/25244.83
6329Aleksander Wodyński
Antoni Paja
3.0
4.0
MPMP/4044.58
6419Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4044.56
6564Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
2.0
WPWP/24744.50
6638Janusz Natorski
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4044.17
6716Łukasz Bielejewski
Jakub Nawrocki
2.0
1.0
WPLB/10643.86
6865Mariusz Winkler
Wojciech Witkowski
1.0
2.0
WPWP/24743.46
6931Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4043.21
7058Andrzej Kędzierski
Krzysztof Krause
5.0
5.0
WPWP/24743.03
715Kamil Adaszkiewicz
Szymon Adaszkiewicz
0.0
0.0
LDLB/10642.81
7230Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
2.5
7.0
MPMP/4042.79
7352Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.0
2.0
MPMP/4042.76
7418Hubert Hałaburdzin
Wiktor Chałupniczak
0.0
0.0
WPLB/10641.04
7563Małgorzata Węglewska
Elżbieta Kamińska
1.0
0.5
WPWP/24740.81
762Alicja Kaczmarek
Amelia Orłowska
1.0
0.0
WPLB/10640.67
7781Jan Olkowicz
Adam Piszczek
4.0
2.0
WPWP/25240.61
7877Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
1.5
1.0
WPWP/24740.53
7951Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4039.33
8027Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
3.0
1.5
MPMP/4039.12
8114Wiktor Kabała
Tymoteusz Bożyk
0.0
0.0
LDLB/10634.38
8213Wioletta Kaźmierczak
Martyna Śnieg
0.5
0.5
LDLB/10632.64

Statystyka ośrodków...